Anita Sokołowska, którą możemy oglądać obecnie w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, opowiedziała o swoim związku z reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem. 

Anita Sokołowska jest jedną z najbardziej zapracowanych obecnie gwiazd. Możemy oglądać ją w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, serialach „Przyjaciółki” oraz „Na dobre i na złe” i na deskach teatru w Bydgoszczy.  W jednym z najnowszych wywiadów dla “Gali” aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego jej życia prywatnego. Anita opowiedziała o relacjach z życiowym partnerem – reżyserem Bartoszem Frąckowiakiem.

Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet
w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te  rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku.

Polecamy: Anita Sokołowska zdradza swoje największe sekrety – zobacz, do czego przyznała się gwiazda!

Aktorka opowiedziała także o pasjach jej 3-letniego synka Antosia.

Antoś kocha teatr. To dla niego magiczny świat – uwielbia buszować w scenografii, przesiadywać w atrapach schodów. Ostatnio przez kilka godzin  bawił się lalką z „Plastusiowego pamiętnika” – wyznała Anita Sokołowska.

Aktorkę już w najbliższą środę, o godzinie 20:40, będziemy mogli zobaczyć w nowym odcinku „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.  Jak gwiazda poradzi sobie z kolejnym kulinarnym wyzwaniem? Przekonamy się niebawem.

Zobacz też: Gwiazdy na prezentacji kolekcji ECCO [Zawadzka, Kalczyńska, Sokołowska, Warnke]

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów