Anna Dereszowska, aktorka, znana z wielu filmów, seriali i spektakli teatralnych, a także wokalistka założyła sobie konto na Facebooku. W pierwszym poście postanowiła wyjaśnić, dlaczego tak późno dała szanse fanom obserwacji jej życia wirtualnie.

„W związku z tysiącem ciągłych zapytań typu: dlaczego Ciebie nie ma na facebooku? Oświadczam, że właśnie jestem. Długo się opierałam, ponieważ wydawało mi się, że to nie jest mi potrzebne, bo z przyjemnością obserwowałam kilka moich nieoficjalnych fanpage’y, które z powodzeniem funkcjonowały i świetnie się rozwijały. Kibicuje dziewczynom nadal, mam nadzieję, ze będą mnie wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem.

Ten profil jest jednak mój, osobisty własny. Będę dzielić się z Wami wszystkim tym, co robię, co mnie cieszy, fascynuje czy po prostu informacjami z “backstagu”, czyli tym, czego w TV lub gazecie nie zobaczycie

Zdecydowałam się w końcu założyć tę stronę, bo czasem tyle się dzieje, chociażby w trasach ze spektaklami, że po prostu aż żal się tym nie podzielić.

Poza tym, jak jeszcze raz będę musiała odpowiedzieć dlaczego mnie nie ma na facebooku, to zwariuję, przysięgam!”

Polajkowalicie już?


Nie ma więcej wpisów