Bill Cosby został uznany za winnego podania środków odurzających i molestowania trzech kobiet. Grozi mu 30 lat pozbawienia wolności.

Około 50 kobiet oskarżyło amerykańskiego komika Billa Cosby’ego o podanie im środków usypiających i molestowanie. Większość zarzutów karnych się przedawniła, więc wiele spraw toczy się przeciwko niemu w sądach cywilnych. Jednak Andrea Constand nadal mogła mu wytoczyć sprawę karną. Mężczyzna miał ją molestować w 2014 roku. 

HOT NEWS- Maffashion odsłoniła nogi w sukience z popularnej sieciówki!

Podczas ogłoszenia werdyktu, aktor skruszony patrzył w podłogę, natomiast oskarżająca go Andrea miała zachować niezmącony spokój. Obecna na sali inna ofiara 80latka, Lily Bernard zaczęła płakać. Inne pokrzywdzone słuchające werdyktu również nie kryły emocji.

Prokurator żądał natychmiastowego zatrzymania oskarżonego, przypominając, że aktor jest właścicielem prywatnego samolotu i bez trudu może uciec. Na to Cosby odpowiedział w trzeciej osobie:

On nie ma samolotu, dupku!
Ława przysięgłych debatowała 14 godzin, uznając go za winnego. Rok temu nie była wstanie uzgodnić stanowiska i proces umorzono. Teraz za każdy z trzech zarzutów grozi mu 10 lat więzienia. Sędzia zdecydował, że do ogłoszenia wyroku aktor może pozostać na wolności, jeżeli wpłaci kaucję w wysokości 1 mln dolarów.
 
Co sądzicie o tej sprawie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Urodziny magazynu “K MAG”: Maffashion, Robert Kupisz, Ada Fijał! Kto jeszcze się pojawił?

bill

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów