Maciej i Marcin Zacharzewscy to jedyni bracia bliźniacy z dyplomami aktorskimi w polskim show-biznesie. Zobaczymy ich razem w „Komisarzu Aleksie”! A żeby było jeszcze ciekawiej, jeden z nich zabije drugiego!

Twórcy hitowego serialu TVP1 „Komisarz Alex” w odcinku zatytułowanym „Bratobójstwo” sięgnęli po braci bliźniaków, Macieja i Marcina Zacharzewskich. Obaj są dyplomowanymi aktorami. Pierwszy z nich skończył PWST we Wrocławiu, drugi zaś PWST w Krakowie.

Oto Jacek (Maciej Zacharzewski), bogaty makler giełdowy, szykuje się do wyjazdu na stałe do USA. Odwiedzi go jednak brat bliźniak Marek (Marcin Zacharzewski), który poza łudzącym podobieństwem jest jego zaprzeczeniem: kuśtykający, biedny, zapuszczony. Właśnie wyszedł z więzienia. Dojdzie między nimi do kłótni i makler zostanie zabity. Okaże się, że morderstwo zostało zaplanowane z zimną krwią.

Gorszy” brat postanowił podszyć się pod tego „lepszego” i przejąć jego majątek. Zabiwszy brata, spali jego zwłoki. Policjanci długo nie będą mogli ich zidentyfikować, a gdy wreszcie się to uda, uznają, że to ciało Marka. Jedynie Alex swoim zachowaniem da do zrozumienia, że coś jest tu nie w porządku…

Czy bratobójca zostanie złapany i ukarany? Odpowiedź już w sobotę 4 października o godz. 20.25 oraz w niedzielę 5 października o godz. 17.30 w TVP1.

 


Nie ma więcej wpisów