Trzecie dziecko księcia Williama i księżnej Kate już za niedługo pojawi się na świecie. Maluch ma już swoją stronę internetową!

Para książęca, William i Kate, spodziewa się trzeciego potomka, które pojawi się na świecie już za kilka tygodni. Z tej okazji na stronie internetowej rodziny królewskiej powstała podstrona poświęcona w całości jeszcze nienarodzonemu dziecku, na której będą pojawiać się bieżące informacje.

POLECAMY – UPS! ESMERALDA GODLEWSKA NIEŚWIADOMIE POKAZAŁA NAGIE ZDJĘCIE!

“W październiku 2017 roku Pałac Kensington ogłosił wiadomość o tym, że księżna Kate i książę William oczekują na narodziny trzeciego potomka. Informacje w tym temacie będą opublikowane na tej stronie oraz w serwisach społecznościowych Pałacu Kensington” – czytamy na royal.uk/baby

Już od dłuższego czasu chodzą pogłoski, że dziecko urodzi się w okolicach 23 kwietnia czyli w dzień świętego Jerzego, patrona Wielkiej Brytanii. Kilka dni później tj. 29 kwietnia tego roku wypada także 7. rocznica ślubu Williama i Kate.

Inicjatywa jaką podjęła rodzina królewska z pewnością ułatwi wszystkim dojście do informacji o trzecim dziecku pary książęcej.  Między innymi domysły dotyczące imienia i płci dziecka, szybko zostaną rozwiane.

ZOBACZ TEŻ – AKTOR Z SERIALU M JAK MIŁOŚĆ ZOSTAŁ OJCEM!

Super inicjatywa!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.screen/www.royal.uk/baby


Nie ma więcej wpisów