Katarzyna Bujakiewicz oblana falą panikujących fanów. Wszystko przez jedno niewinne wideo.

Katarzyna Bujakiewicz od wielu lat wspiera fundacje działające na rzecz zwierząt jak i dzieci. Aktorka dzięki filmikowi, który umieściła na swoim Instagramie, chciała przełamać tabu związane traktowaniem potencjalnie agresywnych psów. Coś jednak poszło nie tak.

POLECAMY – KATARZYNA NOSOWSKA NAGRYWA INSTRUKTAŻ MAKIJAŻOWY NA INSTAGRAMIE. Z KOGO SIĘ ŚMIEJE?

Kasia opublikowała wideo ze swoją słodką córeczką i z psem rasy amstaff. Materiał miał na celu wsparcie fundacji AST, która specjalizuje się w psach, które ludzie traktują jako groźne i agresywne. Film, który udostępniła aktorka rujnuje wszystkie stereotypy.

“Czekamy na Wasz 1% Fundacja AST #mojpiesniejestmorderca http://www.fundacja-ast.pl. A to Oxa i Ola! Amstaff i moja córka #amstaff #amstaflove #bull #oxa #kids #dogs #dogskids #dogskidsbestfriend” – napisała w opisie

Najwidoczniej internauci nie zrozumieli przekazu i obsypali wideo falą hejtu.

“Przecież ten pies wysyła sygnały uspokajające i wcale mu się nie podoba zaistniała sytuacja! To wcale nie jest słodkie”

“Mimo wszystko, zawsze trzeba pamiętać, że to jest zwierze i nigdy nie można być 100% pewnym. Pani Kasiu, lepiej uważać.”

“Ryzykowne, tym bardziej,że dziecko może np. zrobić coś czego pies się nie spodziewa i mimo całego spokoju,zareaguje instynktownie, odruchowo, bez złej woli. Różnica wysyłanych sygnałów i komunikacji. Rozumiem tez zaufanie do psa,ale moim zdaniem dziecko za małe na takie interakcje.”

Inni natomiast pochwalają postawę Kasi.

“Gdy miałem amstaffa to mój młodszy brat jeździł na nim jak na koniu trzymając go za uszy. Pies nigdy nie pokazał agresji.”

“To chyba najsłodszy filmik jaki widziałam 😍😍😍😍 jejku 😍”

“Moja siostra ma dwa amstaffy mój synek który ma roczek bawił się z nimi i żaden nie zrobił krzywdy.”

ZOBACZ TEŻ – PAULINA SYKUT-JEŻYNA NA OKŁADCE MAGAZYNU! TO ZDJĘCIE TRZEBA ZOBACZYĆ!

Co o tym sądzicie?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Katarzyna Bujakiewicz


Nie ma więcej wpisów