Śledź nas

news

Katarzyna Nosowska nagrywa instruktaż makijażowy na Instagramie. Z kogo się śmieje?

Katarzyna Nosowska pokazuje jak powiększyć sobie usta w domowym zaciszu. Zachęciła Was?

Katarzyna Nosowska i jej konto na Instagramie to prawdziwy hit ostatnich kilku miesięcy. Po zawieszeniu działalności zespołu Hey, artystka w pełni postanowiła poświęcić się swoim mediom społecznościowym. Na Instagrama regularnie wrzuca tzw. odcinki, w których omawia ciekawe kwestie głownie polskiego show biznesu w zabawny sposób. Na co padło tym razem?

POLECAMY – PAULINA SYKUT-JEŻYNA NA OKŁADCE MAGAZYNU! TO ZDJĘCIE TRZEBA ZOBACZYĆ!

Patrząc na polskie gwiazdy, celebrytki, artystki, aktorki i inne ciężko wskazać kobiety, które nie poddały się zabiegowi powiększania ust. Chociaż czasem tego nie widać, bo zabieg wykonany jest subtelnie bądźmy świadomi, że z idealnymi ustami człowiek się nie rodzi, a naturalne usta gwiazd można policzyć na palcach u jednej ręki. To właśnie do tego tematu postanowiła odnieść się Katarzyna nagrywając sześć odcinków instruktażu: jak sprawić sobie kuszące i ponętne wargi w domu! 

“Czołem dziewczyny. Nie każda z nas ma bardzo dużo pieniędzy, aby odmienić swoje oblicze w gabinecie medycyny estetycznej. Pokażę wam dzisiaj jak zrobić to samodzielnie.” – zaczęła

Następne zamalowała swoje usta trzema warstwami kryjącego podkładu i później wszystko przypudrowała zaznaczając, aby pudru sobie nie żałować.

“Rozrysowujemy albo nakreślamy nowy kształt ust. Nie krępujcie się. […] Nigdy dosyć ust. […] Jest to dużo tańsze niż zabieg u doktora.” – powiedziała i zaczęła malować usta

ZOBACZ TEŻ – EGZOTYCZNE WAKACJE ADAMA MAŁYSZA! GDZIE ODPOCZYWA?

Aby tego było mało, nie skończyło się tylko na pięknym konturze ust. Kasia wzięła zmoczoną watę i zaczęła ją wkładać pod obie wargi.

“Bierzemy odrobinę waty, zwykłej waty higienicznej,  zwilżamy ją wodą i następnie formujemy wyciory waciane i umieszczamy je najpierw pod górną wargą.[…] I teraz wycior dolny-pod dolną wargą. […] Dziewczyny same rozumiecie, że jest dobrze. Pozdrawiam Was i całuję” – mówiła pokazując

Pani Kasiu! Uwielbiamy!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Katarzyna Nosowska

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

news

Załęcka ocenia Kulig! Czy ma rację?

Załęcka w jednej z ostatnich wypowiedzi dokonała oceny Joanny Kulig. Uważa, że… 

Załęcka w pierwszych słowach wypowiedzi stwierdza, że to cud. Podziwia fakt jest sukcesu, że polskiej aktorce udało się zajść tak daleko. Według niej doskonale wypadła w ,,Zimnej wojnie”. Czy to jest prawda, że wiele osób z jej branży chciałoby być na miejscu Kulig

HOT NEWS – Anna Korcz zostanie babcią? Wygląda na to, że…!

Załęcka zauważa, że rynek zagraniczny jest otwarty dla polskich aktorów. Podkreśla, że mamy zdolnych ludzi, jednak:

Czasami jest trudno dostać się na castingi w naszym rodzinnym kraju.

Wskazuje, że branża filmowa potrzebuje nowych twarzy. Powiem świeżości, to jest to co jest potrzebne w tym świecie. Czy prawdą jest, że większa sława zagrożona jest rosnącym ryzykiem? W dalszej części wypowiedzi stwierdza, że nie wie czego Joanna może się obawiać. 

POLECAMY – Kamińska o rodzinnych problemach! Co się wydarzyło?

Załęcka z końcem wypowiedzi mówi, żeby pamiętać o tym, aby się w żaden sposób nie zatracić i mieć odpowiednią pokorę. Zawód aktorstwa jest niezwykle trudny. Osoby pracujące w tym charakterze codziennie się o tym dowiadują.

HOT NEWS – Natalia Siwiec pozuje z córką! Podobne?

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Natalia Siwiec pozuje z córką! Podobne?

siwiec

Natalia Siwiec zapozowała z córeczką Mią! Mała jest podobna do mamy?

Natalia Siwiec buduje swoją karierę głównie wokół Instagrama, gdzie regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia. W jej galerii można znaleźć sporo zdjęć w bikini, więc modelka ma liczną bazę fanów, którzy podziwiają jej zgrabną sylwetkę i styl. 

HOT NEWS- Anna Korcz zostanie babcią? Wygląda na to, że…!

Tym razem modelka wybrała się na spacer z córką, by cieszyć się ostatnimi ciepłymi chwilami. Zdjęcie opatrzyła podpisem: “Dziś dziewczyny łapały słonko”. Natalia postawiła na wygodny dres z ciekawymi wycięciami, a fanki zauroczyła również stylizacja jej córki. Internauci od razu zachwycili się fotografią:

“Najfajniejsze dziewczyny, serio”
“Nie wiem która stylizacja lepsza! poziomki czy Twoja”
“Piękne kobietki”

Mała Mia jest podobna do mamy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kalicka o kobiecości! O kim mówi delikatna Olga?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dziś dziewczyny łapały słonko 🌞

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Anna Korcz zostanie babcią? Wygląda na to, że…!

korcz

Od jakiegoś czasu pojawiły się plotki, że Anna Korcz zostanie babcią! Czy to jednak prawda?

Już od pewnego czasu krążą plotki, że aktorka Anna Korcz zostanie babcią! Jednak sama zainteresowana zaprzecza tym doniesieniom! Według niej lepiej zatelefonować do jej córki, bo ona na pewno wie więcej na ten temat. Czy też dostanie imię Anna?

HOT NEWS- Anna Wendzikowska zdradziła imię dziecka! Zaskoczeni?

Jedna z córek aktorki ma również na imię Anna, druga Katarzyna. W rodzinie już się spekuluje, czy trzecie pokolenie również odziedziczy to imię. Jednak gwiazda zapewnia, że jest to całkowicie decyzja jej dzieci. Aktorka przyznaje, że to samo imię nie sprawiało im trudności, po za małymi psikusami raz czy dwa razy!

Podoba Wam się pomysł noszenia imion po rodzicach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Alicja Węgorzewska o polskich wokalistach! Sylwia Grzeszczak, Liber…!

Fot. Screen Instagram

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Krzysztof Gojdź ostro o Cejrowskim!

Kler wzbudza kolejne kontrowersje! Kto tym razem wypowiedział się na ten temat i jakie ma zdanie?

W wywiadzie z Gojdź ukazano, że Cejrowski mocno skomentował film Kler. Poruszył on homoseksualistów, czyli niezwykle drażniący temat w społeczeństwie. Powiedział jednocześnie, że są oni bardzo dużym zagrożeniem. Krzysztof powiedział:

Osoby, które się w ten sposób wypowiadają na pewno mają coś za pazuchą.

HOT NEWS – Popek wypoczywa na wakacjach – zobacz zdjęcia i z kim!

Gojdź odważnie stwierdził, że po czymś takim można przypuszczać, że Cejrowski jest pedofilem czy gejem. Dodał, że może tak naprawdę broni swoich. Podkreśla, że nie zna ani Cejrowskiego ani mrocznych stron tej postaci. W końcowej części wypowiedzi Gojdź zaznacza, iż skoro broni tak napiętnowanych spraw, jak sprawy pedofilskie to można byłoby przypuszczać, że broni ,,swoich”. Co o tym sądzicie? Czy to możliwe? Czy Krzysztof ma racje?

HOT NEWS – Anna Wendzikowska zdradziła imię dziecka! Zaskoczeni?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.