Czesław i Dorota Mozil w programie The Story Of My Life. Historia naszego życia.

Czesław i Dorota Mozil wzięli udział w finałowym odcinku show stacji PolsatThe Story Of My Life. Historia naszego życia, prowadzonym przez Katarzynę Montgomery. To pierwszy od długiego czasu moment, gdy mogliśmy oglądać Czesława w telewizji. Muzyk w 2011 roku był jurorem w programie muzycznym  TVNu, X-Factor

POLECAMY – TO PRAWDZIWE WYRÓŻNIENIE DLA EDYTY GÓRNIAK. WOKALISTKA ZAŚPIEWA DLA…

Czesław jest popularnym muzykiem i liderem polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Jego piękna żona Dorota z wykształcenia jest psychologiem, ale aktualnie rozwija swoją pasję i jest stylistką. 

Zakochani jako ostatni w tym sezonie przenieśli się w czasie. Mozilowie zobaczyli jak będą wyglądać za 25 oraz za 50 lat. Niewiele z nas wie, że Czesław ma żonę, dlatego przed metamorfozą para opowiedziała o swoim sekretnym ślubie oraz o tym, jak się poznali. Dorota jest pierwszą kobietą, która przywróciła do pionu flirciarskiego Czesława. 

Para ku zaskoczeniu telewidzów i samej prowadzącej była naprawdę zadowolona ze swojej metamorfozy. Muzyk stwierdził, że wygląda lepiej niż w rzeczywistości, a jego małżonka również się sama sobie podobała.

“Mam bardzo, bardzo mądrą, inteligentną żonę, kobietę”  powiedział Czesław

“I jeszcze piękną” – śmieje się Dorota

Gdy para została postarzona o kolejne 25 lat, wywołało to u nich ogromne wzruszenie. Zakochani zapomnieli nawet o lusterkach, w których mogą się przejrzeć. 

ZOBACZ TEŻ – DODA KOMENTUJE AFERĘ O STYLISTĘ! JAK BYŁO NAPRAWDĘ?

Jak Wam się podobają?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Historia Naszego Życia


Nie ma więcej wpisów