Edyta Górniak zaśpiewa dla brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

Edyta Górniak podczas swojej ponad kilkunastoletniej kariery muzycznej nie dostąpiła jeszcze takiego zaszczytu. Diwa w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, tj. 11 listopada, pojedzie do Londynu. Wokalistka wystąpi tam w Royal Albert Hall, gdzie występują największe gwiazdy międzynarodowej estrady.

POLECAMY – DODA KOMENTUJE AFERĘ O STYLISTĘ! JAK BYŁO NAPRAWDĘ?

To zaproszenie jest dla Edyty niesamowitym wyróżnieniem, gdyż na widowni pojawią się sami wyjątkowi goście. Tabloid Fakt donosi, że wśród zaproszonych pojawią się księżna Kate oraz książę William. Para książęca podczas koncertu będzie podziwiać Edytę ze specjalnej loży. 

Jak na informację o występie zareagowała Edyta?

“Edyta nie może się doczekać. Losy rodziny królewskiej zawsze ją bardzo interesowały, jest fanką matki Williama, księżnej Diany. Ten występ to dla niej zaszczyt, ale i wielkie wyzwanie. Ma nadzieję, że arystokratom spodoba się jej śpiew” – wyjawił informator tabloidu

Po występie odbędzie się specjalny bankiet, podczas którego artystka będzie mogła zebrać opinie o występie od przybyłych gości. Będzie to dla niej wyjątkowa okazja, gdyż na imprezie pojawią się również księżna i książę.

ZOBACZ TEŻ – AGNIESZKA SIENKIEWICZ SKARŻY SIĘ NA INSTAGRAMA:MAM JUŻ CORAZ BARDZIEJ DOŚĆ…

Edycie serdecznie gratulujemy i nie możemy się już doczekać!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Edyta Górniak


Nie ma więcej wpisów