Agnieszka Sienkiewicz ma dość Instagrama. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w opisie jednego ze zdjęć.

Agnieszka Sienkiewicz nie należy do tych gwiazd naszego rodzimego show biznesu, które chwalą się swoją osobą na wszelkie możliwe sposoby. Aktorkę rzadko możemy spotkać na salonach, imprezach czy ściankach. Jak się okazało Aga stroni również od sztuczności, jaka propagowana jest w mediach społecznościowych. Kobieta nie wytrzymała i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami. 

POLECAMY – ROZENEK NARZEKA NA RADZIA?! “POGODZIŁAM SIĘ Z TYM, ŻE…”

Agnieszka co prawda dzieli się swoim życiem na Instagramie, ale zachowuje przy tym zdrowy rozsądek. Na jej profilu możemy zobaczyć zdjęcia z planu m.in. serialu Przyjaciółki, w lustrze czy z podróży do Tanzanii. 

Coraz częściej w  mediach społecznościowych zaczyna dominować, a nawet rządzić sztuczność i do tego tematu Aga postanowiła się odnieść:

“Lubię instagram…. ale przyznam , ze mam już coraz bardziej dość oglądania wyidealizowanych , wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych zdjęć …💄💄💄..Może u Was każde śniadanie podane jest do Łóżka wraz z najnowszym numerem Vouga i bukietem kwiatów, może i Wy codziennie rano macie oczy jak bohaterki japońskiej Mangi z rzęsami zahaczajacymi o brwi, może i Wy codzień rano jesteście na siłowni, a po godzinie treningu na czole nie widać ani kropli potu…. jeśli tak wyglada Wasza rzeczywistość … zżera mnie zadrość 😜…. moja wyglada zupełnie inaczej. – zaczęła

Po krótkim wstępie przyszła kolej na obnażenie prawdy o życiu aktorki. Zaskoczeni?

Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej jak panda po resztkach tuszu a na siłownie chodzic mi się nie chce ….🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️. Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia…. moje życie….. nie chce udawać , ze ich nie ma ani ze zawsze jestem wypoczęta i fit…. wiadomo , ze każdy z nas pokazuje tu tylko cześć swojego życia , są sfery ( i to naturalne ) , które chcemy i nawet powinnismy zachować tylko dla najbliższych …. ale mówię stanowcze „nie” kreowaniu Świata który ma więcej wspólnego z „Dynastia” niż z życiem każdej z nas !!!… ufff…. ale mi tu elaborat wyszedł 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ generalnie chciałam powiedzieć „Dobrego dnia Państwu”.” – napisała

ZOBACZ TEŻ – SZOK! POPEK POCHOWA CZŁONKA RODZINY NA INSTAGRAMIE!

Zgadzacie się?

fot.Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów