Małgosia Rozenek zdradza kulisy męskości swojego męża. Spodziewaliście się?

Magorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to najładniejsze, najbardziej lubiane i najbardziej rozchwytywane małżeństwo w polskim show biznesie. Jak się okazało, Radzio ma niechęć do dbania o siebie, dlatego do akcji musi wkraczać jego perfekcyjna żona.

POLECAMY – SZOK! POPEK POCHOWA CZŁONKA RODZINY NA INSTAGRAMIE!

Małgosia i Radek dali się poznać jako wręcz idealna para. Co prawda w ich autorskim programie Iron Majdan puszczają im czasem hamulce, ale za to naprawdę ich kochamy. Jeśli chodzi o dbanie o siebie to najwidoczniej jest to temat, który ich bardziej dzieli niż łączy. Gosia i w Azji Express i w Iron Majdan nie odmawiała sobie wykonania makijażu nawet w ekstremalnych warunkach. Co ciekawe, Radosław mimo, że jest świetnym przykładem dobrze ubranego oraz przystojnego mężczyzny, nie da się namówić na dbanie o siebie!

“On ma bardzo męskie podejście do pielęgnacji. Długi czas musiałam namawiać go, by korzystał chociaż z kremu do twarzy. W końcu się mnie posłuchał. Inne rzeczy? Nie! Radosław nie daje sobie wciskać niczego takiego. On nie jest z tych mężczyzn, którzy chodzą na manicure czy do kosmetyczki. Pogodziłam się z tym, że Radosław jest przystojnym mężczyzną, który nie da przy sobie majstrować. I tak nie można oderwać od niego wzroku!” – zdradziła w rozmowie z tabloidem Fakt

ZOBACZ TEŻ – RENATA KACZORUK POKAZAŁA MAMĘ! SĄ JAK DWIE KROPLE WODY!

Spodziewaliście się?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan


Nie ma więcej wpisów