2nltigkC0Dw

Ostatnie tygodnie były dla Dody niezwykle pracowite. Piosenkarka jest zaangażowana w liczne projekty, które pochłaniają każdą wolną chwilę. Po kilku miesiącach przygotowań Rabczewska wydała wreszcie długo wyczekiwane DVD koncertowe Riotka Tour.

Polecamy: KRZYSZTOF IBISZ 30 LAT TEMU NIE MYŚLAŁ O KARIERZE. COŚ SIĘ ZMIENIŁO?

Płyta powstała w listopadzie ubiegłego roku w Hotelu Arłamów. To tam Doda nagrała swoje drugie w karierze koncertowe DVD. Na długo zapowiadanej płycie znalazł się zapis efektownego i energetycznego koncertu Riotka Tour. Premiera długo wyczekiwanej płyty odbyła się 19 kwietnia!

W projekt tego nagrania wszyscy musieliśmy włożyć mnóstwo pracy. Nie dałabym sobie rady bez pomocy mojego menadżera, który realizuje moje wizje. Jestem pewna, że jedna osoba nie byłaby w stanie tego udźwignąć. Dlatego czuje się, jak z innej planety. Nie robię tego dla pieniędzy, tylko dla fanów – mówi Rabczewska. 

Podczas nagrań Doda występowała na specjalnie skonstruowanej, trójpoziomowej scenie. Scenografia show wielokrotnie się zmienia i została dopasowana odpowiednio, do poszczególnych utworów. Na DVD usłyszymy m.in. takie hity jak Nie daj się czy Riotka

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZNAMY SZCZEGÓŁY SEKRETNEGO PROJEKTU MARTY MANOWSKIEJ Z ROLNIKAMI – O CZYM MOWA?

Bądź na bieżąco z show-biznesem – polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów