Śledź nas

news

Doda, Wieniawa i Kwiatkowski na 20. Festiwalu Polsatu w Sopocie

Opublikowano

w dniu

Festiwal Polsatu w Sopocie

Poznaj wszystkich wykonawców, którzy wystąpią podczas 20. Festiwalu Polsatu w Sopocie już 26, 27 i 28 maja!!

Przed nami 20. edycja Festiwalu Polsatu w Sopocie, który co roku odbywa się w Operze Leśnej. Za każdym razem jest to wielkie muzyczne święto dla publiczności w amfiteatrze i milionów widzów przed telewizorami. W tym roku, z racji 20-lecia Festiwalu, Polsat SuperHit Festiwal będzie zupełnie wyjątkowy! Festiwal ponownie połączy największe gwiazdy piosenki wszystkich pokoleń!

HOT NEWS- Monika Richardson i Konrad Wojterkowski rozstali się: Jesteśmy wdzięczni losowi za wspólny czas

Pierwszego dnia na scenie wystąpią najpopularniejsi „platynowi” artyści i gwiazdy, których piosenki były najchętniej słuchane w radiach. Ich „siła rażenia” jest mierzona najbardziej obiektywnym kryterium – sprzedażą płyt i liczbą odtworzeń we wszystkich rozgłośniach radiowych w Polsce. Wśród wykonawców znajdą się Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski, Agnieszka Chylińska, Tribbs i Doda! Na scenie nie zabraknie też bryska, B.R.O, Daria, Ignacy. C-Bool oraz najmłodsza uczestniczka w historii Festiwalu, tegoroczna laureatka Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, Sara James. Oprócz tego czekają na nas jubileusze: 10 lat na scenie Dawid Kwiatkowski, 45 lat zespół Bajm, a aż 75 lat zespół Mazowsze.

Drugi dzień to obchody „20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie”. Tego wieczoru będą z nami m. in.: Edyta Górniak, Kamil Bednarek w całkowicie nowym repertuarze, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz i wielu, wielu innych. Ponadto, swoje jubileusze razem z nami celebrować będą: 25 lat Golec uOrkiestra, 35 lat IRA, a aż 40 lat – niepokorny Maciej Maleńczuk.

Kabarety zagoszczą na scenie podczas trzeciego dnia festiwalu. Sopocki Hit Kabaretowy to najznakomitsze kabarety bez cenzury, a wśród nich Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Marcin Daniec oraz Jerzy Kryszak, który jest z nami od początku, oraz inni „prześmiewcy rzeczywistości”.

Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 26, 27 i 28 maja! Na czyj koncert czekacie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Twój mąż, kumpel, zięć lub wnuczek obija się w kuchni? Trwa casting do nowego programu kulinarnego!

Fot. Screen Instagram/Wideo materiały prasowe

AW

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością