“Nie daję rady śpiewać, głos odmawia mi posłuszeństwa…”

20 czerwca br. zmarła babcia Doroty Rabczewskiej-Stępień. Jeszcze tego samego dnia gwiazda wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji Patrycji Kujawy. Doda przeszła przez wybieg przy wyłączonej muzyce, a na jej ramieniu mogliśmy dostrzec czarną opaskę. Smutną wiadomość artystka przekazała swoim fanom na Instagramie.

HOT NEWS – Gwiazdy zachwycone sukniami Patrycji Kujawy! Za co cenią projektantkę?

Gwiazda opublikowała także wpis, w którym poinformowała, że zaplanowane wcześniej koncerty odbędą się, ponieważ taka z pewnością byłaby wola jej ukochanej babci. 

“Babcia przed śmiercią powiedziała mi, żebym nie przestawała śpiewać jak odejdzie… wypełniam Jej wole z trudem. Oby ten weekend koncertowy był dla mnie rodzajem terapii, w której na chwilę oderwę się od żalu. Oby nie był smutnym obowiązkiem. Obym dzięki Wam się uśmiechnęła, być może wtedy zrozumiem Jej słowa…” – napisała. 

Tak też się stało. 22 czerwca odbył się koncert wokalistki w Wągrowcu. Podczas występu ponownie widoczna była czarna, żałobna opaska na ramieniu Doroty. Tuż po zakończeniu imprezy plenerowej gwiazda odjechała wraz z mężem Emilem Stępniem, a w mediach społecznościowych zamieściła wówczas wpis, z którego możemy dowiedzieć się, że piosenkarka odwołuje swoje najbliższe koncerty. 

“Przepraszam wszystkich fanów, ale nie daję rady śpiewać, głos odmawia mi posłuszeństwa. Koncerty od jutra niestety muszę odwołać. Muzyka działa zbyt emocjonalnie. Starałam się, przykro mi” – czytamy. 

POLECAMY – Gwiazdy wspierają WWF Polska! Ostaszewska, Kaczoruk, Cielecka i inni

Doda, trzymaj się! Dużo ciepła i miłości w tych ciężkich chwilach.  

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/dodaqueen


Nie ma więcej wpisów