Śledź nas

prze.tv

“Dojrzali wspaniali” – za nami 6 Parada Seniorów! Zobacz, kto się pojawił

Opublikowano

w dniu

dojrzali
Tegoroczna Parada Seniorów upłynęła pod hasłem “Dojrzali wspaniali”

W sobotę 24 sierpnia odbyła się już 6 Parada Seniorów. Organizatorem imprezy jest Fundacja Zaczyn, która przyciągnęła na wydarzenie około 10 tys. osób z całej Polski. Dojrzali i wspaniali rozpoczęli świętowanie na rondzie de Gaulle’a, skąd radośnie przemaszerowali na Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego.

HOT NEWS- To ona opiekuje się synkiem Janachowskiej – zaskakujące?

Impreza to nie tylko przemarsz, zabawie towarzyszyło jeszcze wiele atrakcji, m. in. międzypokoleniowy dancing, warsztaty, oraz panele dyskusyjne. Wsród zaproszonych gości znaleźli się Katarzyna Pakosińska, Mariola Bojarska-Ferenc, Robert Janowski, Beata Tadla, Tomasz Jacykow i Helena Norowicz. O świetną zabawę przy muzyce zadbała DJ  Wika, czyli legendarna Wirginia Szmyt. Największą gwiazdą imprezy był bezkonkurencyjny Krzysztof Krawczyk. Na wydarzeniu pojawiło się również kilku polityków i samorządowców.

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kasia Tusk z mężem i córeczką – zobacz ich wspólne zdjęcie

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Na #ParadaSeniorów #warszawa – pełnia kolorów lata i jesieni. #seniorzy #weekend #piknikpokoleń #djwika #warszawadlawszystkich #warszawadlaseniorów #pawelrabiej #pawełrabiej

A post shared by Pawel Rabiej (@pawelrabiej) on

news

Anna Popek mobbingowana!? Szczerze o słowach Anny Wendzikowskiej o TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Anna Popek

Anna Popek poruszyła trudny temat mobbingu! Sama też go doświadczyła!

Kilka miesięcy temu polskie media żyły tematem mobbingu w “Dzień Dobry TVN”, który nagłośniła Anna Wendzikowska. Po zarzutach byłej już dziennikarka programu, dwie osoby z produkcji zostały zwolnione. Ania przyznała, że przez mobbing miała poważne stany depresyjne. Anna Popek nie ukrywa, że współczuje Wendzikowskiej:

Bardzo współczuję koleżance, bo takie rzeczy potrafią zniszczyć zupełnie psychikę i też wpływają na relacje rodzinne

HOT NEWS- Karin Ann powraca z nowym singlem – zobacz wyjątkowy teledysk nakręcony w Kalifornii

Anna dodaje, że pracownik nie może pozwalać na takie zachowania, bo nie jest bezwolną ofiarą. Uważa, że przede wszystkim należy szukać pomocy u jakiegoś autorytetu, by ten spojrzał na tę sytuację obiektywnie i pomógł w znalezieniu rozwiązania. Opowiedziała też o swoich doświadczeniach:

Bywały próby, ale to trzeba, albo znieść, albo się z tym zmierzyć. Ja raczej taką taktykę stosowałam

Tłumaczyła:

Ja uważam, że co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Jestem dziewczyną ze Śląska. Na Śląsku ludzie są twardzi, zaprawieni w bojach oraz kochający swoją pracę, więc naprawdę nie są to rzeczy takie, które mogą złamać charakter, ale bywa, że mogą nadszarpnąć czy zdrowie czy poczucie własnej wartości

Zgadzacie się z Anną?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zacznij swoją podróż już teraz z nową kolekcją Kazar Travel

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Paulina Koziejowska odpowiada Wieniawie po komentarzu o “całowaniu tyłka”!

Opublikowano

w dniu

przez

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska odniosła się do mało przyjemnych słów Julii Wieniawy!

Paulina Koziejowska kilka miesięcy temu rozgniewała Julię Wieniawę, gdy wytknęła jej hipokryzję. Dziennikarka zauważyła, że aktorka jest celebrytką i influencerką, skoro tym się zajmuje. Rozgniewana Julka odpowiedziała:

Pogadam sobie z nią, kiedy po raz kolejny przyjdzie mi tyłek całować na evencie

HOT NEWS- Wiosenna Glinka, elegancka Dec i Skrzynecka z córkami na pokazie Deni Cler wiosna/lato 2023

Dziennikarka krótko odniosła się do tych słów:

Julia sama zostawiła sobie świadectwo tym komentarzem i ja się nie zniżę do tego poziomu, żeby komentować podobnymi słowami

Dodała, że jest przekonana, że nie dogadałaby się z Julią, jeśli miałyby wyjaśnić kwestie sporne. Była szczerze zaskoczona, że Wieniawa użyła akurat takich słów w swojej wypowiedzi, szczególnie, że ma już ugruntowaną pozycję w show biznesie. Czy Julia powinna ją przeprosić?

Ja nie jestem osobą pamiętliwą, która się obraża, która się gniewa, więc jeżeli miałybyśmy porozmawiać, to tak. Może trzeba by siebie nawzajem przeprosić

Paulina zdradziła, że jeszcze się nie spotkały na żadnym evencie. Co się wydarzy jak to się stanie? Dziennikarka zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Rafał Grabias ostro o Wieniawie po aferze z Koziejowską: Jest bardzo butna i pyszna

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Rafał Grabias ostro o Wieniawie po aferze z Koziejowską: Jest bardzo butna i pyszna

Opublikowano

w dniu

przez

Rafał Grabias

Rafał Grabias stanął w obronie Pauliny Koziejowskiej, która skrytykowała Julię Wieniawę za hipokryzję!

Paulina Koziejowska zarzuciła Julii Wieniawie hipokryzję, po tym jak dziewczyna powiedziała, że jest zmęczona byciem nazywaną celebrytką. Dziennikarka wytknęła jej, że jest celebrytką i zachowuje się jak rasowa celebrytka. Młoda aktorka poczuła się urażona i niezbyt miło odpowiedziała:

Pogadam sobie z nią, kiedy po raz kolejny przyjdzie całować mi tyłek

HOT NEWS- Julia Wieniawa nie jest celebrytką!? Paulina Koziejowska wyjaśnia hipokryzję

Rafał Grabias stanął po stronie Koziejowskiej, twierdząc, że gwiazdy “same się podkładają”. Według niego, żonglują pojęciami jak im wygodnie, a potem robią, zupełnie co innego. Dodał:

Znam wiele gwiazd, które nie pokazują się zupełnie publicznie, a też funkcjonują. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że Julia jest bardzo młodą dziewczyną, zrobiła karierę i myślę, że powinna bardziej ważyć słowa

Rafał był zszokowany odpowiedzią Julii na krytykę Pauliny, nazywając ją “zarozumiałą”. Dodał, że gwiazda powinna bardziej szanować dziennikarzy, bo im także zawdzięcza karierę:

Myślę, że gdyby nie media, ta kariera Julii Wieniawy nie byłaby tak obszerna i myślę, że to był jej wielki błąd, za błędy się płaci. Proponuję, żeby jeszcze kilku innym dziennikarzom tak odpowiedziała i naprawdę możemy się pozbyć Julki raz na zawsze

Król Życia zaznaczył, że nie interesuje się karierą Wieniawy, ale słyszał wiele na jej temat w środowisku:

Wielokrotnie gdzieś dochodziły mnie słuchy, że jest bardzo butna i pyszna. Myślę, że życie da jeszcze porządną lekcję!

Mocne słowa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Popek wraca do “Pytania na Śniadanie”? Nie chce prowadzić z kobietą!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Julia Wieniawa nie jest celebrytką!? Paulina Koziejowska wyjaśnia hipokryzję

Opublikowano

w dniu

przez

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska tłumaczy się z afery, która wyniknęła kilka miesięcy temu przez swoją wypowiedź na temat Julii Wieniawy

Jesienią zeszłego roku wybuchła afera, po tym jak Paulina Koziejowska oceniła zachowanie Julii Wieniawy. Aktorka powiedziała, że męczy ją nazywanie jej celebrytką i influencerką, co według Pauliny jest hipokryzją. Prezenterka wyjaśniła, że wtedy nie krytykowała kreacji Julii, a jej postawę.

HOT NEWS- Anna Popek wraca do “Pytania na Śniadanie”? Nie chce prowadzić z kobietą!

Paulina przyznała nam, że zastanawia się, co może być męczącego w byciu nazywanym “influencerem”, jeśli aktywnie prowadzi się konta w mediach społecznościowych:

Bo jeżeli prowadzisz Instagram, reklamujesz na nim różne produkty, dajesz kody zniżkowe to jesteś influencerem. (…) Jeżeli Julia ma milion followersów to jest to ogromna liczba, reklamuje różne produkty to jest influencerką

Następnie Paulina zajęła się analizą słowa “celebrytka”. Według niej nie jest to obraźliwe określenie, bo wiele uznanych gwiazd się z nim utożsamia:

Możesz być aktorką celebrytką, możesz być piosenkarką celebrytką, możesz być modelką celebrytką. Celebryta, czyli osoba która pojawia się na różnego rodzaju eventach

Dziennikarka dodaje, że bycie jedynie “celebrytą” jest bardziej pejoratywne, bo nic obok tego słowa nie stoi. Dalej tłumaczyła:

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę na tę hipokryzję ogromną, która jest w show biznesie, na przykładzie Julii Wieniawy. Czyli jeżeli zakładasz kreację, która więcej odsłania niż zasłania, jest bardzo kontrowersyjna, do tego narzucasz okulary muchy, spóźniasz się pół godziny na dany event, to chcesz żeby ludzie na ciebie czekali

Dodała, że gdyby Julia nie chciała nadmiernej uwagi mediów, to tak by się nie zachowywała. Julia wyglądała pięknie w swojej sukni, ale bez wątpienia zwracała ogromną uwagę. Według niej uczestniczenie w danych eventach też wskazuje, że dana osoba jest celebrytą.

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda Schejbal i Kris Florek grają razem z WOŚP w Holandii

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY