Sylwestrowa konferencja TVN-u już za nami! Zobaczcie, jak zaprezentowała się na niej Dominika Gawęda. Wokalistka mocno zaskoczyła swoją stylizacją!

Koncert Sylwestrowy telewizji TVN odbędzie się 31 grudnia na placu Bankowym w Warszawie. 6 grudnia odbyła się natomiast sylwestrowa konferencja stacji, która ujawniła szczegóły koncertu. Już wiemy, że “Stolica Sylwestra 2017” to największe gwiazdy polskiej estrady muzycznej, które uświetnią ten niezwykły wieczór mieszkańcom Warszawy, a wśród nich zobaczymy m.in. Dominikę Gawędę, wokalistkę zespołu Blue Cafe.

HOT NEWS – Paulina Smaszcz-Kurzajewska w nowej roli! Nie spodziewacie się w jakiej!

Dominika Gawęda na konferencji prasowej pojawiła się w dość nietypowej stylizacji. Mianowicie, wokalistka postawiła na klasyczny, czarno-biały look. Dominika pozowała fotoreporterom w lateksowych, mocno obcisłych spodniach, do których dobrała czarne szpilki z czubkami w ostry szpic. Jednak największą uwagę jej stylizacji przykuł długi, szeroki sweter w czarno-białe pasy! 

POLECAMY – W tym miejscu jedzą gwiazdy. Zobacz gdzie!

Zobaczcie, jak Dominika Gawęda prezentowała się na sylwestrowej konferencji TVN-u i sami oceńcie całą stylizację! Jak wypadła? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Stach Leszczyński


Nie ma więcej wpisów