Śledź nas
'

news

Wielki Mecz TVN vs WOŚP – znamy wynik

 

 

Jak co roku na stadionie Legii w Warszawie odbył się charytatywny mecz drużyna TVN kontra drużyna WOŚP.

Wielki Mecz TVN to wydarzenie znane od dawna. Co roku największe gwiazdy TVN grają w piłkę nożną by pomagać. Początkowo w widowisku brali udział politycy. Jednak już od trzech la. na murawę warszawskiej Legii wchodzi skład drużyny WOŚP i TVN. Tradycją rozgrywek piłkarskich między Fundacją TVN „Nie jesteś sam”, a reprezentacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla jednego z polskich szpitali.  W tym roku były zbierane pieniądze na karetkę dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych.

Polecamy – Rozenek szaleje na zakupach z karta kredytową Radzia – zobacz!

Kapitanami drużyn piłkarskich byli: Grzegorz Kajdanowicz (TVN) i Jurek Owsiak (WOŚP). W barwach TVN zagrali m.in. Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Antek Królikowski, Alan Andersz, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Sianecki, cała czwórka braci Szczepaników z zespołu Pectus. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na boisku reprezentowali m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski oraz Artur Pochwała z grupy „Nocny Kochanek”, Rafał Karwot (wokalista “Tabu”), Michał Jelonek (“Hunter”), Przemysław Grabowski, czyli Zenek z formacji “Kabanos” oraz piłkarze: Tomasz Iwan, Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny.

Wydarzenie prowadził Marcin Prokop w duecie z Gabi Drzewiecką, a mecz komentował Radosław Majdan wraz z Sebastianem Staszewskim. Sędzią głównym był najbardziej znany polski arbiter Szymon Marciniak, a pomagały mu sędziować dwie kobiety.

Polecamy – Michał Szpak nie żałował kasy na WOŚP!

Na trybunie honorowej zasiedli Małgorzata Rozenek-Majdan z synami, Marta Kuligowska z dziećmi, Katarzyna Zdanowicz, Katarzyna Kolenda Zalewska, Julia Kuczyńska, Monika Olejnik, Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska, Ula Chincz. Muzycznie publiczność rozgrzali

 z zespołem Blue Cafe i Roxana Węgiel. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 2:2. Jednak w drugiej połowie TVN strzelił trzecią bramkę co zadecydowało o tym, że oni wygrali mecz. Aczkolwiek w rzutach karnych drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokonała przeciwników. 

Zobacz także – Hollywódzkie stylizacje gwiazd na Balu Fundacji TVN- kto pojawił się na ściankach?

 

fot. AKPA

news

Tęczowy finał Męskiego Grania – artyści stają po stronie LGBT

Artyści występujący w ramach Męskiego Grania nie pozostali obojętni. Zobacz jak wsparli społeczność LGBT!

Mimo, że ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczne Męskie Granie odbyło się w nieco innej formie, to wydarzenie to jak co roku przyciągnęło prawdziwe tłumy fanów. Podczas internetowej transmisji koncertu nie zabrakło jak zwykle wielkich wrażeń.

HOT NEWS – Kosmiczna suma za udział w programie – Gosia Rozenek schudnie na oczach widzów

Podczas finałowego koncertu, którego zwieńczenie stanowił występ Orkiestry Męskiego Grania trio w postaci Darii Zawiałow, Błażeja Króla i Igora Walaszka wykonało wspólnie utwór “Świt”. W czasie ich występu na scenie pojawiły się dwie tęczowe flagi. Odniesienie do obecnej sytuacji osób LGBT w Polsce znalazło się także w tekście piosenki Dawida Podsiadło, o czym przeczytacie w naszym artykule.

POLECAMY – Dawid Podsiadło skrytykował córkę prezydenta: Kinga, taki ładny apel miałaś

Jak widać artyści nie pozostali obojętni wobec ostatnich wydarzeń w kraju. A Wy jak oceniacie ten koncert? Oglądaliście tegoroczne Męskie Granie?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Dawid Podsiadło skrytykował córkę prezydenta: Kinga, taki ładny apel miałaś

Podczas wczorajszego koncertu w ramach Męskiego Grania Dawid Podsiado skierował kilka słów w stronę córki obecnego prezydenta…

Za nami zaprzysiężenie Andrzeja Dudy na prezydenta Polski. Temat wyborów oraz późniejszego zaprzysiężenia z pewnością był jednym z najgłośniej komentowanych tematów ostatnich miesięcy. Podczas sobotniego koncertu w ramach Męskiego Grania Dawid Podsiadło w tekst swojej piosenki “Trofea” wplótł takie oto słowa:

Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny…

POLECAMY – Ania Lewandowska karmi piersią na plaży – co na to fani?

Jak podaje Onet słowa te mogły odnosić się do słów Kingi Dudy podczas wieczoru wyborczego jej ojca, zaraz po podaniu pierwszych wyników drugiej tury. Córka prezydenta powiedziała wtedy:

Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Szanujmy się.

HOT NEWS – Kosmiczna suma za udział w programie – Gosia Rozenek schudnie na oczach widzów

Niewątpliwe, że słowa piosenki Dawida Podsiadło mogły odnosić się do obecnej sytuacji w Polsce i niedawnego aresztowania aktywistki LGBT Margot oraz piątkowego protestu w jej obronie, w wyniku którego zatrzymano 48 osób. A Wy jak odbieracie te słowa?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Kosmiczna suma za udział w programie – Gosia Rozenek schudnie na oczach widzów

Małgosia Rozenek zostanie twarzą kolejnego programu. Tego jeszcze nie było!

Po “Perfekcyjnej Pani Domu” nastał czas na mistrzynię odchudzania. Jak podaje Super Express już niedługo fani będą mieli okazję zobaczyć poczynania Małgosi Rozenek w nowym programie “Rozenek cudnie chudnie”!

HOT NEWS – Ania Lewandowska karmi piersią na plaży – co na to fani?

Niedawno Gosia Rozenek została po raz trzeci mamą. Gwiazda nie ukrywała przed swoimi fanami, że po ciąży zostało jej kilka zbędnych kilogramów. Jej poczynania w drodze o lepszą sylwetkę będziemy mogli zobaczyć w jej własnym show na TVN-ie “Rozenek cudnie chudnie”, którego premiera została zaplanowana na luty. W programie nie zabraknie ćwiczeń, przepisów oraz vlogów. To jednak nie wszystko. Jak podaje SE za udział w programie Gosia Rozenek otrzyma… 500 tysięcy złotych! Jesteście ciekawi?

POLECAMY – Edyta Górniak wzięła udział w wypadku – wykazała się prawdziwą odwagą

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Ania Lewandowska karmi piersią na plaży – co na to fani?

Ania Lewandowska opublikowała odważne zdjęcie. Przy okazji apeluje w ważnej sprawie…

Odkąd Ania Lewandowska została po raz drugi mamą na jej Instagramie coraz częściej pojawiają się piękne ujęcia z córeczkami. Tym razem trenerka pokazała zdjęcie, na którym widać jak karmi piersią małą Laurę.

POLECAMY – Mężczyźni wolą jednak rude? Gruszka, Fijał i Załęcka udowadniają, dlaczego!

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań 🤗. Zgodzicie się ze mną?

Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening…

Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań.🙏

Przy okazji trenerka przypomniała, że obecnie trwa Światowy Tydzień Karmienia Piersią. W swoim wpisie Ania Lewandowska opisała także zalety karmienia piersią, nie tylko dla dziecka, lecz także dla matki. Jej wpis wzbudził dość spore zainteresowanie fanek, które w komentarzach podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat karmienia piersią. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

HOT NEWS – Edyta Górniak wzięła udział w wypadku – wykazała się prawdziwą odwagą

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.