Gwiazdy na konferencji festiwalu w Opolu! Obejrzyjcie, kto się pojawił!

Tegoroczny festiwal w Opolu będzie trwać aż 4 dni i czeka nas 7 koncertów! 8 czerwca odbędzie się niezwykłe wydarzenie “Przebój na mundial”, kiedy cały amfiteatr zamieni się w strefę kibica. W trakcie koncertu będzie miała transmisja meczu towarzyskiego reprezentacji Polski, a artyści powalczą o przebój na mundial. Tego samego wieczoru odbędzie się koncert debiutów.

HOT NEWS- Czy książęcy ślub cieszył się w Polsce popularnością? Znamy wyniki oglądalności!

W sobotę odbędzie się koncert “Premiery”, a wieczór zakończy “Koncert piosenek literackich i kabaretowych stulecia: Ja to mam szczęście”. Niedziela będzie należeć do najważniejszych artystów minionego roku, gdzie zaprezentują się podczas koncertu galowego “Od Opola do Opola”. Tego dnia odbędzie się również wydarzenie “Piosenka nie da ci zapomnieć”, gdzie zobaczymy międzypokoleniowe występy. W poniedziałek, festiwal zakończy koncert muzyki alternatywnej.

Na dzisiejszej konferencji pojawili się Margaret, Mateusz Szymkowiak, Kasia Moś, Katarzyna Cerekwicka, Kasia Kowalska, Sławomir Uniatowski, Izabella Krzan, Maciej Miecznikowski, Agata Nizińska, Sarsa, Piotr Rubik, Gromee, Bohdan Łazuka, Michał Sołtan, Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz, Natalia Sikora, Stanisław Karpiel-Bułecka, Mikołaj Krawczyk, De Mono, Joanna Lazer oraz Olga Bończyk.

Obejrzyjcie, kto jeszcze się pojawił na wydarzeniu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Tomasz Barański zawiedziony finałem TzG? “Drugie miejsce jest najgorsze”!

akpa20180521_konf_opole_jk_3361

Fot. Akpa/ Jacek Kurnikowski

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów