Śledź nas

news

Grzegorz Hyży odpowiada na zarzuty Mai – to zemsta!?

Opublikowano

w dniu

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży teraz przedstawił własną wersję wydarzeń!

Dwa dni temu Maja Hyży opublikowała zaskakujący wpis na Instagramie, w którym oskarżyła byłego męża prześladowanie, nękanie i utrudnianie życia. Celebrytka nie podała z imienia i nazwiska, o kogo chodzi, jednak nikt nie miał wątpliwości. Teraz swoją odpowiedź przedstawił Grzegorz!

HOT NEWS- Maja Hyży oskarża byłego męża o prześladowanie: Zatruwa moje życie

Wokalista na InstaStories opublikował screenshot oświadczenia, gdzie skomentował całą sytuację. Przypomnijmy, że razem z Mają są rodzicami bliźniaków Alexandra i Wiktora. W oświadczeniu Grzegorza czytamy:

Od wielu lat konsekwentnie walczę o spokój i prywatność mojej rodziny. Mimo że wielokrotnie pojawiały się informacje godzące w dobre imię moje i moich najbliższych, nigdy nie angażowałem mediów do obrony moich praw. Jako ojciec chroniłem prawa moich synów do prywatności, stanowczo nie zgadzając się na publikację ich wizerunku. Nie wykorzystywałem ich także do budowania swojej medialnej kariery. Dzieci oraz rodzina były i są najważniejszą częścią mojego życia. Dlatego też jednoznacznie stwierdzam, że troszczę się o swoich synów, otaczam opieką, łożę na ich utrzymanie i nigdy się od tego nie uchylałem. To z powodu troski o synów i ich przyszłość próbowałem osiągnąć kompromis.

Według niego, wpis był zemstą Mai za jego pozew sądowy! Z jego relacji wynika, że celebrytka utrudniała mu kontakt z synami:

Niestety moja ugodowa postawa została wykorzystana przeciwko mnie, skutecznie utrudniając mi wypełnianie w pełni roli ojca w życiu synów. Dlatego też w celu ochrony przysługujących mi praw ojcowskich kilka miesięcy temu wystąpiłem na drogę sądową. Reakcją na to stał się tekst umieszczony na Instagramie Mai Hyży. Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu, który od razu stał się przedmiotem licznych komentarzy oraz artykułów w mediach. Ogrom hejtu i gróźb, jaki one wywołały, zmusza mnie do zajęcia stanowiska w tej sprawie.

Dalej poinformował, że jego nowa rodzina stała się obiektem hejtu wywołanym przez post:

Bardzo łatwo jest kilkoma zdaniami zniszczyć komuś życie. To one sprawiły, że moja rodzina dostaje wulgarne wiadomości i odbiera pogróżki, które powodują, że bliskie mi osoby czują się zaszczute i zagrożone. Nikt z moich bliskich nie zasługuje na medialny lincz. Tak poważne i intymne sprawy nie mogą toczyć się w social mediach i w tabloidach, bowiem konsekwencje takich działań w prawdziwym życiu mogą być tragiczne.

Na koniec zaapelował:

Apeluję do mediów o zaprzestanie powielania nieprawdziwych informacji i wydawania wyroków, zanim nie zostaną one rozstrzygnięte przez powołane do tego instytucje. Wszelkie dalsze działania przeciwko mnie i mojej rodzinie spotkają się ze stanowczą moją reakcją i dochodzeniem obrony praw na drodze sądowej.

Komu z nich wierzycie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Julia Wieniawa „oszukała” małą firmę w kryzysie? Marka wydała ostatnie pieniądze na produkty…

Fot. Screen Instagram

AW

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Audioriver 2024: Nowe Oblicze Elektronicznej Muzyki w Sercu Łodzi!

Opublikowano

w dniu

przez

Wielbiciele muzyki elektronicznej, przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie tego lata! Audioriver, jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce, po raz pierwszy w swojej historii zmienia lokalizację. Tegoroczna edycja odbędzie się 12-14 lipca w Łodzi, mieście znanym z dynamicznego rozwoju kulturalnego i unikalnej atmosfery. Przygotujcie się na niezapomniane doznania muzyczne, które wprowadzą Was w nową erę festiwalowych wrażeń.

Line-up Audioriver 2024 obfituje w gwiazdy światowego formatu, które przyciągną fanów z całego świata.

W tym roku swoją obecność potwierdzili m.in. Victoria de Angelis z grupy Måneskin, która wystąpi wspólnie z Partiboiem69. Na scenie głównej zobaczyć będzie można też okrzyknięty najlepszym zespołem koncertowym skład WhoMadeWho czy słynący z filmowego rozmachu Kiasmos. Przyjedzie Elderbrook, jeden z ulubionych wokalistów młodszego pokolenia, a wisienką na torcie będzie teatralny występ Fever Ray z z legendarnego zespołu The Knife.

Atrakcjami dla wielbicieli muzyki techno będą m.in. występy Stephana Bodzina, który przylatuje ze stukilowym bagażem syntezatorów i spersonalizowanych kontrolerów oraz powrót legendy, jaką jest Richie Hawtin. Najmłodsze pokolenie w tej muzyce reprezentuje Sara Landry, której występ w Boiler Roomie może pochwalić się milionową widownią. Dla tych, którzy preferują house, szykują się występy Gorgon City czy Folamoura, a scenę drum & bass reprezentują m.in. Sub Focus, Metrik czy Black Sun Empire. Poza obfitym programem piątkowym i sobotnim, Audioriver to również tradycyjnie dzienna, startująca w południe, impreza zamykająca festiwal. Wystąpi jeden z największych gwiazdorów muzyki house, Damian Lazarus. W niedzielę ponownie wystąpi również Mall Grab.

Nowe Wyzwania i Nowe Możliwości

Przeniesienie festiwalu do Łodzi to także nowe wyzwania logistyczne i organizacyjne. Organizatorzy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby Audioriver 2024 był nie tylko bezpieczny, ale również komfortowy dla wszystkich uczestników. W planach są liczne strefy chill-out, food trucki z kuchnią z całego świata oraz specjalne strefy dla fanów technologii, gdzie będzie można doświadczyć muzyki w zupełnie nowy sposób.

Bilety na Audioriver 2024 są dostępne w sprzedaży i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Festiwal odbędzie się w dniach od 14 do 16 lipca 2024 roku. Organizatorzy zachęcają do zakupu biletów z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Audioriver 2024 zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Z nową lokalizacją w sercu Łodzi i niesamowitym line-upem artystów, festiwal ten z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń wszystkim miłośnikom muzyki elektronicznej. Nie przegapcie okazji, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i doświadczyć magii Audioriver w zupełnie nowym wydaniu!

Do zobaczenia już za tydzień!

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością