Grzegorz mieszka w Legionowie z rodzicami. Pracuje w sklepie z częściami do motocykli. Miejsce jego pracy jest ściśle związane z jego pasją – Grzesiek uwielbia motory. Jest stunterem, na swoim „rumaku” wykonuje liczne, mniej lub bardziej niebezpieczne ewolucje. Te bardziej niebezpieczne zazwyczaj są wtedy, gdy Grzegorz wykonuje je pod wpływem alkoholu.

Jego kolejną pasją są imprezy i dziewczyny! Zwykle upija się momentu, kiedy urywa mu się film. Mimo zamiłowania do przekraczania granic podczas zabawy, Grzesiek jest sumienny i z powodu imprez nigdy nie zawala swoich obowiązków.

Grzesiek w towarzystwie kamery ESKA TV rozpocznie imprezę w klubie Eden. Tam razem z kolegami planuje „wyrwać” fajne dziewczęta, z którymi przeniesie się na dalszą zabawę do swojego mieszkania. Grzesiek zapowiada wiele atrakcji z jego udziałem – m.in. palenie gumy na motorze we własnym pokoju…

5 odcinek „Wczorajszych” to istny maraton imprezowy bez żadnych zahamowań! Przekonajcie się o tym na własne oczy, oglądając program na antenie ESKA TV już 30 listopada o godzinie 23:00!

odc.5_Grzesiek_1 odc.5_Grzesiek_2 odc.5_Grzesiek_3


Nie ma więcej wpisów