Wielki Test TVP odbył się wczoraj pod hasłem Giganci Ducha. Zwycięzcy przekazali wygraną na szczytny cel.

Telewizja TVP co jakiś czas organizuje Wielkie Testy, podczas których gwiazdy walczą o zwycięstwo i duże pieniądze. Dla uczestników show to przede wszystkim dobra zabawa, ale również możliwość pomocy potrzebującym, dzięki kwocie wygranej w programie.

POLECAMY – Esmeralda Godlewska chwali się sutkami na Instagramie! [zdjęcia]

Wczorajszego wieczora Wielki Test upłynął pod hasłem Giganci Ducha. Ten wyjątkowy odcinek został zaplanowany na chwilę przed świętami wielkiej nocy, gdyż upamiętnił on polskie i wybitne postaci Kościoła Katolickiego, które miały wpływ na historię Polski w XX wieku i kształtowanie narodowej tożsamości. Prawdziwi giganci ducha, o których wczoraj była mowa to: Jan Paweł II, kard. Stefan Wyszyński, ks. Jerzy Popiełuszko i brat Albert Chmielowski. 

Wielki Test TVP Giganci Ducha zwyciężył redaktor naczelny tygodnika Sieci, Jacek Karnowski, który wystąpił w duecie z aktorem Dariuszem Kordkiem. Panowie wygrali 30 tysięcy złotych, które przeznaczyli na hospicjum dziecięce. Oprócz nich pojawili się między innymi Wojciech Wysocki, Dominika Ostałowska czy Maria Niklińska.

ZOBACZ TEŻ – Nowe miejsce – nowe wyzwania. Gwiazdy zaufały Miraflores

Brawo za piękny gest!

Wielki test - Giganci ducha w TVP

fot.Strefa Gwiazd/ Stach Leszczyński

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów