Dzisiejszy wpis Kingi Rusin wywołał ogromne poruszenie w świecie polskiego show biznesu!

Kinga Rusin opublikowała dziś bardzo mocny wpis na swoim koncie na Instagramie, w którym odpowiedziała na zarzuty Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda oskarżyła dziennikarkę, że robi karierę na ochronie środowiska. Rozenek wcześniej została zaatakowana przez Joannę Krupę przez współpracę z marką Avon, która testuje na zwierzętach.

HOT NEWS- Szok! Jury mdleje w “Śpiewajmy razem. All Together Now”?!

Emocjonalny wpis Rusin szybko poparło wielu fanów, ale też celebrytów. W obronie mamy stanęła Pola, jej najstarsza córka. Swoje poparcie okazała również Magda Gessler, która skomentowała:

Bardzo jesteś dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy… Chyba nie mogłabyś być żoną ambasadora… Twoja postawa wobec świata może być tylko przykładem dla innych. Nie podlizując się…

Także Olga Frycz postanowiła opowiedzieć się po stronie dziennikarki:

Jako konsument wciąż popełniam masę błędów, dlatego zawsze z podziwem patrzę na ciebie i obserwuję, świadomą kobietą jesteś. Od 7 miesięcy stosuję głównie kosmetyki, które stworzyłaś i jestem zachwycona, bo to daje mi poczucie, że przynajmniej w małym stopniu wspieram KAŻDĄ inicjatywę, o którą walczysz. Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze piszesz!

Co sądzicie o tej sytuacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lidia Kopania nagrywa nową płytę w Niemczech! My wiemy, dlaczego!

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

 

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działaności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy. Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek – i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU


Nie ma więcej wpisów