Iron Majdan jest absolutnym hitem wiosennej ramówki stacji TVN. Program ogląda średnio 975 tys. widzów.

Iron Majdan to reality show stworzone specjalnie dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Para w każdym odcinku odwiedza inną część świata i wykonuje zadania (czelendże), których wcześniej się zadeklarowali. Program emitowany jest na antenie stacji TVN, w każdy poniedziałek od 22.30 do 23.30. Na ten moment stacja wyemitowała dopiero trzy odcinki.

POLECAMY – TAK AGATA MŁYNARSKA POWITAŁA WIOSNĘ! ZASKOCZENI?

Średnia widownia pierwszych trzech odcinków to aż 975 tys. widzów, co daje 11,32% udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 18,03 % w grupie komercyjnej 16-49 lat oraz 15,06 % w grupie 16-59 lat, wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez wirtualnemedia.pl.

Mimo ogromnej widowni, oglądalność programu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy, debiutancki odcinek przyciął aż 1 mln widzów, drugi – 996 tysięcy, natomiast trzeci 925 tysięcy. Iron Majdan jest i tak prawdziwym hitem stacji, ponieważ pobił Żony Hollywood o aż 64 tysiące widzów, tym samym podnosząc widownię swojego pasma.

W tym samym czasie na innych stacjach telewizyjnych są emitowane, seriale czy filmy fabularne i dokumenty. W zestawieniu Iron Majdan stoi najwyżej.

ZOBACZ TEŻ – “NAWET MOJE SIOSTRY MYŚLĄ, ŻE JESTEM SZALONA” SZCZERE WYZNANIE KIM KARDASHIAN! JEST UZALEŻNIONA OD…!

Wielkie brawa dla Gosi i Radzia!

fot.wirtualnemedia/Instagram,Małgorzata Rozenek-Majdan

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów