Jan Dratwicki niestety nie otrzymał tytułu Najpiękniejszego Mężczyzny na Świecie, ale podczas przygotowań uczył się m. in : tańca! Mister zdradził, że chciałby kontynuować tą naukę.

Jan Dratwicki w ostatnim czasie intensywnie przygotowywał się do konkursu Mister Supranational 2017. Ciężki wysyłek na siłowni dał oczekiwany efekt, piękną i wysportowaną sylwetkę. Podczas przygotowań do finału, Janek wraz z innymi kandydatami nie tylko uczestniczyli w sesjach zdjęciowych, ale również w lekcjach tańca!

POLECAMY – ZNAMY TYTUŁ NOWEGO PROGRAMU MAŁGORZATY ROZENEK I RADOSŁAWA MAJDANA!

Młody mister przyznaje, że przygotowania do konkursu Mister Supranational to ogromny wysiłek fizyczny jak i psychiczny. Jego konkurenci potrafili podczas pracowitego dnia nawet zdrzemnąć się na podłodze! W całym wirze pracy, Mister odnalazł nową pasję czyli taniec. Janek po intensywnym okresie swojego życia, zwierzył nam się również ze swoich planów po finale konkursu.

“Muszę skupić się na uczelni, na moim kierunku dziennikarstwo. Chciałbym dalej rozwijać się w modelingu, są też plany na pewien program” – zdradza Mister

Nasz reporter spytał Janka, czy taniec i nowy program wiąże się z przygotowaniami do Tańca z Gwiazdami? Z tego względu, że Mister wolałby uczyć się tańca nowoczesnego wywnioskowaliśmy, że Janek wznieci kolejną edycję You Can Dance!

ZOBACZ TEŻ – 17-LETNI ADAM ZDRÓJKOWSKI WRAZ Z UKOCHANĄ SZUKAJĄ JUŻ WSPÓLNEGO MIESZKANIA! WIEDZIELIŚCIE, ŻE SĄ PARĄ?

Zobaczcie ten śmieszny fragment rozmowy!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów