Coraz częściej przystojny i wysportowany chłopak to dla internautów “gej” i “pedał”.  Z tym określeniem spotyka się również Jakub Kucner, Mister Polski 2017, który ma dziewczynę!

Życie w showbiznesie niewątpliwie nadaje się głównie dla osób o mocnych nerwach. Mógł się o tym przekonać sam Jakub Kucner, który aktywnie prowadzi m.in. swój profil na Instagramie. Pod zdjęciami Mistera pojawiają się komentarze takie jak “gej” czy “pedał”. Mimo, że chłopak ma stałą partnerkę, Karolinę, to internauci ograniczają się do oceny jego orientacji przez pryzmat możliwe, że latynoskiej urody? Hejterzy często utożsamiają ją z gejostwem, z czym Kuba stara się walczyć i to nie sam!

POLECAMY – GDZIE JAN DRATWICKI NAUCZY SIĘ TAŃCZYĆ? W TAŃCU Z GWIAZDAMI CZY YOU CAN DANCE?

Jakub na szczęście podchodzi do tego komentarzy trzeźwym umysłem i nie wyznaje zasady odpowiadania “głupotą na głupotę”. Pod jego ostatnimi zdjęciami pojawił się negatywny komentarz dotyczący jego wyjazdu do Gambii, co Mister postanowił skomentować. Nieprzychylny komentarz udostępnił na swojej facebookowej grupie fanów i poprosił ich o wyrażenie własnego zdania. Jaki przepis na walkę z hejterami ma Kuba?

“Nie usuwać, nie wdawać się w jakieś gatki, no bo to do niczego nie prowadzi.” – radzi model

ZOBACZ TEŻ – MARIOLA BOJARSKA-FERENC ODWAŻNIE O CELEBRYTACH. “SŁYNĄ GŁÓWNIE Z AFER…”

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów