Śledź nas

prze.tv

Janoszek podbiła Bollywood ceną zdrowia – jak się dziś czuje?

Polka, która jest ulubienicą Bollywood ma za sobą dość trudny rok. Jak dzisiaj ocenia te trudne dla niej chwile?

Natalia Janoszek to aktorka robiąca zawrotną karierę w Bollywood gdzie ma już status gwiazdy. Ostatnio próbuje również swoich sił w Hollywood i pojawiają się już pierwsze propozycje. Jak przyznaje – od 15 roku życia ciągle podróżuje – jeszcze w październiku planuje lot do  Meksyku, a w listopadzie do Malezji. 

Polecamy   Piękna Natalia Janoszek zaczarowała wszystkich na czerwonym dywanie w Cannes!

Pomimo młodego wieku, z powodu intensywnego trybu życia, zapłaciła sporą cenę jaką jest zdrowie. Stres i przemęczenie doprowadziły na początku bieżącego roku do zagrożenia życia! Choroba ujawniła się z dnia na dzień i zaskoczyła Natalię.

U mnie to było z dnia na dzień i po prostu okazało się, że nie jestem nieśmiertelna, dlatego cieszę się, że dzisiaj tutaj jestem i że wszystko wróciło do normy.

Dzisiaj mimo dalszej pogoni za marzeniami zmieniła swoje nastawienie do życia i doceniła to, co ma. Czy dzięki takiej zmianie z jej zdrowiej jest już wszystko dobrze? Dowiecie się z naszego wywiadu z Natalią Janoszek.

Zobacz również – Chodakowska stworzy biograficzny film? Co sądzi o tym Strasburger?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

So good to be alive. These words have now a whole new meaning for me. A few days ago, I lived a very intense life, at the moment I am attached to many cables under special care after embolism and pulmonary infarction. It slowly comes to me that I could be gone already. Appreciate that you are healthy and have opportunities. Be honest, do not waste your time on stupid games, tell those who you love what you feel, do not hold your anger. Don’t lose energy on things you do not have influence on. Don’t take anything for granted. Yesterday is a history, tomorrow is a mystery, today is a gift so use it wisely🖤 Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości. Bądźcie szczerzy, nie marnujcie czasu na głupie gierki, powiedzcie tym których kochacie co czujecie, nie trzymajcie urazy do innych i nie zostawiajcie spraw na pózniej. Nie poświęcajcie energii na rzeczy na które nie macie wpływu i na te nie warte uwagi. Nie bierzcie niczego jakby było wam dane na zawsze, bo nic nie jest na zawsze a my nie jesteśmy nieśmiertelni. Wczoraj to już przeszłość, jutro może nie nadejść dlatego żyjmy tu i teraz🖤 #live #love #bestrong #happy #to #be #alive

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

natalia

fot. Screen z Instagram.

 

news

30 lat czekaliśmy na “Kogel mogel 3”! Łepkowska wyjaśnia dlaczego teraz!

łepkowska

Ilona Łepkowska wyjaśnia, dlaczego teraz powstała 3 część kultowych filmów “Kogel mogel”!

Filmy “Kogel mogel” należą do ulubionych komedii Polaków, ale na kolejną odsłonę musieliśmy czekać aż 30 lat. Scenarzystka wszystkich 3 części, Ilona Łepkowska przyznaje, że nie miała świadomości, że widzowie aż tak czekają na film. Dodatkowo zajmowała się wieloma innymi projektami…

HOT NEWS- Co za emocje! Herbuś podsumowuje finał “World of Dance”!

Bardzo jej zależało, aby w filmie zagrała Grażyna Błęcka-Kolska. Niestety aktorka miała duże problemy osobiste, z którymi musiała się uporać- jej córka zginęła w wypadku samochodowym, który spowodowała. Aktorka została skazana na pół roku zawieszenia wolności w zawieszeniu na 2. Łepkowska wolała poczekać, aż Kolska będzie gotowa wrócić do pracy. Gdy scenarzystka usłyszała jej aprobatę zabrała się do pracy nad scenariuszem!

Jak jej się to pisało? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szokujące wyznanie Justina Biebera- nie będzie nowej płyty?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Co za emocje! Herbuś podsumowuje finał “World of Dance”!

herbuś

Niezwykle poruszona Edyta Herbuś zachwyca się finałem “World of Dance”! Jak poszło uczestnikom?

Edyta Herbuś przyznaje, że spodziewała się, że to właśnie pochodzący z Rosji tancerz Ildar sięgnie po zwycięstwo w programie “World of Dance“. Zachwycił ją swoją pasją i ogromną mocą, która od niego emanuje. Jest on prawdziwym artystą, który rozkwita na scenie.

Przeczuwałam, że to jest zwycięzca, bo on ma w sobie tę energię.

HOT NEWS- Szokujące wyznanie Justina Biebera- nie będzie nowej płyty?

Występ finałowy Ildara był jeszcze bardziej głęboki i bardziej świadomy niż jego poprzednie choreografie. Na poziomie technicznym, widać, że on nigdy sobie nie odpuszcza i dąży, by być tylko lepszym. Pozostali uczestnicy, również nie zawiedli. Jednak Edyta ocenia, że ich pierwszy występ był zazwyczaj lepszy niż drugi.

Dlaczego? Tancerka zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Syn Omenaa Mensah przyszedł na świat w wyjątkowy dzień. Zobacz zdjęcia!

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Anna Mucha odczuła odejście Kuszewskiego z “M jak miłość”? Jaka jest atmosfera na planie?

mucha

Anna Mucha zdradza jak teraz wygląda atmosfera na planie “M jak miłość”!

Niedawno Kacper Kuszewski odszedł z serialu “M jak miłość” w atmosferze skandalu. Aktor grał w produkcji od początku, a odchodząc poskarżył się na to, jak są traktowani inni pracownicy. Anna Mucha zdradza, czy atmosfera na planie zmieniła się w związku z tym. 

HOT NEWS- Michał Szpak z aparatem tlenowym! Czy wystąpi jutro w “The Voice of Poland”!?

Aktorka przyznaje, że nigdy nie grała z Kacprem, ich wątki nie są połączone, więc ona nie odczuła, jego odejścia osobiście. Natomiast w jej wątku pojawia się Weronika Rosati, po latach wraca Marcin Bosak, więc będzie się dużo działo. 

Wszystko pulsuje, drży, moja bohaterka też drży, a ja mam co grać

Z Kacprem natomiast spotka się na 18 serialu! Czy ma już gotową kreację? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wow! Zakościelny chce zagrać Dodę i Majdana w filmie!

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Wow! Zakościelny chce zagrać Dodę i Majdana w filmie!

zakościelny

Maciej Zakościelny jest gotowy na wszelkie wyzwania! Chce zagrać Dodę!

Niedawno Doda zapowiedziała, że chce nakręcić film o swojej karierze i perypetiach w show biznesie. Maciej Zakościelny przyznaje, że z chęcią zagrałby jej byłego męża, Radka Majdana, gdyby tylko otrzymał taką propozycję! 

Radek, pamiętaj kogo masz wybrać do tej roli, jeżeli ktoś cię kiedyś zapyta!

HOT NEWS- Michał Szpak wybrał nowy singiel- obejrzyjcie lyric video!

Aktor żałuje, że nie zna wszystkich szczegółów z jego życia, ale jest pewny, że byłaby to bardzo ciekawa rola i prawdziwe wyzwanie dla aktora. Uważa również, że sam najlepiej zagrałby Dodę, najchętniej zagrałby te dwie postacie. Maciej zapewnia, że jest piękną kobietą, gdy założy perukę!

Chcielibyście zobaczyć go w takiej roli?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mikołajczak musiał uczyć Kosela do roli “Na Wspólnej”!? Jak mu poszło?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY