Śledź nas

prze.tv

Janoszek podbiła Bollywood ceną zdrowia – jak się dziś czuje?

Polka, która jest ulubienicą Bollywood ma za sobą dość trudny rok. Jak dzisiaj ocenia te trudne dla niej chwile?

Natalia Janoszek to aktorka robiąca zawrotną karierę w Bollywood gdzie ma już status gwiazdy. Ostatnio próbuje również swoich sił w Hollywood i pojawiają się już pierwsze propozycje. Jak przyznaje – od 15 roku życia ciągle podróżuje – jeszcze w październiku planuje lot do  Meksyku, a w listopadzie do Malezji. 

Polecamy   Piękna Natalia Janoszek zaczarowała wszystkich na czerwonym dywanie w Cannes!

Pomimo młodego wieku, z powodu intensywnego trybu życia, zapłaciła sporą cenę jaką jest zdrowie. Stres i przemęczenie doprowadziły na początku bieżącego roku do zagrożenia życia! Choroba ujawniła się z dnia na dzień i zaskoczyła Natalię.

U mnie to było z dnia na dzień i po prostu okazało się, że nie jestem nieśmiertelna, dlatego cieszę się, że dzisiaj tutaj jestem i że wszystko wróciło do normy.

Dzisiaj mimo dalszej pogoni za marzeniami zmieniła swoje nastawienie do życia i doceniła to, co ma. Czy dzięki takiej zmianie z jej zdrowiej jest już wszystko dobrze? Dowiecie się z naszego wywiadu z Natalią Janoszek.

Zobacz również – Chodakowska stworzy biograficzny film? Co sądzi o tym Strasburger?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

So good to be alive. These words have now a whole new meaning for me. A few days ago, I lived a very intense life, at the moment I am attached to many cables under special care after embolism and pulmonary infarction. It slowly comes to me that I could be gone already. Appreciate that you are healthy and have opportunities. Be honest, do not waste your time on stupid games, tell those who you love what you feel, do not hold your anger. Don’t lose energy on things you do not have influence on. Don’t take anything for granted. Yesterday is a history, tomorrow is a mystery, today is a gift so use it wisely? Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości. Bądźcie szczerzy, nie marnujcie czasu na głupie gierki, powiedzcie tym których kochacie co czujecie, nie trzymajcie urazy do innych i nie zostawiajcie spraw na pózniej. Nie poświęcajcie energii na rzeczy na które nie macie wpływu i na te nie warte uwagi. Nie bierzcie niczego jakby było wam dane na zawsze, bo nic nie jest na zawsze a my nie jesteśmy nieśmiertelni. Wczoraj to już przeszłość, jutro może nie nadejść dlatego żyjmy tu i teraz? #live #love #bestrong #happy #to #be #alive

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

natalia

fot. Screen z Instagram.

 

news

Angelika z “Big Brothera” ma już plan na siebie!

Angelika Głaczkowska niedawno wyszła z “Big Brothera”, a już chodzi na salony! Rozmawiała z nami na evencie w “Strefie Piękna”, podczas Dnia Dziecka. Zobacz jakie ambicje ma wschodząca gwiazda!

 Angelika Głaczkowska jest uczestniczką najnowszej edycji “Big Brothera”. W wywiadzie zdradziła co zamierza zrobić ze swoją rozwijającą się karierą.

Idę w kierunku sport i podróże! 

Angelice spodobało się życie w domu Wielkiego Brata, gdzie na każdym kroku były kamery. Czuła się przed nimi dobrze, dlatego postanowiła ukierunkować swoje życie w stronę show-biznesu. Postanowiła, że zwiąże swoją przyszłą karierę z mediami:

Myślę, że dzięki temu programowi, rozwinę się jeszcze bardziej MEDIALNIE pod tym względem.

Polecamy – Magda wygrała Big Brothera dzięki Maffashion? 

Angelika Głaczkowska stwierdziła, że jej życie nie przeszło ogromnej zmiany po programie. Wciąż jest tą samą osobą, jedynie bardziej rozpoznawalną na ulicy, co jej oczywiście nie przeszkadza. Ponoć często różne osoby do niej zagadują czy wysyłają wiadomości.

Wróciłam do swoich obowiązków. No na pewno stałam się osobą bardziej rozpoznawalną…

Co jeszcze Angelice dał program “Big Brother”? Zobacz w naszym wideo!

Polceamy – Głaczkowska tłumaczy się z obgadywania w Big Brotherze?!

 

Kontynuuj czytanie

news

Kasia Nova o aresztowaniu w Egipcie! Bała się o życie?!

Kilka dni temu, podczas nagrań do teledysku Kasia Nova prawie została aresztowana! Jak komentuje całą sytuację ?

Wiadomość o tym, że Kasia Nova znalazła się w areszcie obiegła media szerokim echem! Przypominamy, że cała akcja miała miejsce w Egipcie, gdzie wokalistka udała się, by nakręcić teledysk do piosenki “Tańcząc bez ciebie”. Podczas kręcenia zdjęć w jednej ze świątyń, pomimo pozwolenia, Kasia Nova i jej ekipa zostali otoczeni przez policję.Wszystko z powodu “zbyt odważnych” scen!

HOT NEWS – Kasia Nova aresztowana podczas nagrań teledysku – znamy szczegóły!

Na szczęście całą sytuację udało się załagodzić. Podczas wywiadu Kasia Nova przyznała, że w trakcie kręcenia klipu w Egipcie było ponad 40 stopni. Po chwili, gdy ekipa zaczęła filmować tańczącą gwiazdę:

… nagle pojawiła się policja, policja z bronią, strażnicy, no było to kilka osób uzbrojonych. Zaczęli bardzo krzyczeć […] turyści przerażeni zaczęli uciekać…

Przerażenie udzieliło się także całej ekipie. Jak przyznaje Kasia Nova, nikt nie wiedział, o co tak naprawdę chodzi:

Zostaliśmy wyproszeni ze świątyni, właściwie to no nie było to grzeczne wyproszenie. Zostaliśmy po prostu wyprowadzeni. No ja, szczerze mówiąc tam cała się trzęsłam, bo wyglądało to tak jakbyśmy mieli być za chwile aresztowani.

ZOBACZ – Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

Jak udało się uniknąć aresztowania? Wszystko dzięki pracownikowi ambasady, który po kilkugodzinnych negocjacjach pomógł załagodzić całą sytuację. Mimo to Kasia Nova wciąż wspomina swój strach, jaki czuła podczas całej tej sytuacji. Więcej o całym zdarzeniu dowiecie się z materiału!

Foto. Screen Instagram Kasia Nova

 

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz Darłak tłumaczy się ze Ślicznotki Witkowskiego!

darłak
Łukasz Darłak ma dość plotek na ten temat!

Łukasz Darłak jakiś czas temu wychodził Michałem Witkowski, co nazywa “prowokacją artystyczną”. Jest zmęczony ciągłymi plotkami na ten temat, nie chce, aby media dorabiały do tego jakiś ideologii.

To była po prostu przyjaźń

HOT NEWS- Tak Macademian Girl walczy z homofobią! Poszło o tęczowe torebki Ikea!

Łukasz wspomina Michała bardzo dobrze, uważa go za świetnego pisarza i fajnego, ciekawego człowieka. Zapewnia jednak, że nigdy nie byli parą. “Ślicznotka” to jest chłopak, z którym pisarz wychodzi na imprezy ściankowe. Witkowski miał takich przyjaciół przed Łukaszem i po nim!

Jakie są ich relacje teraz? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy listę 100 najbogatszych Polaków- w zestawieniu wiele gwiazd!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

yes yes yes easy going

Post udostępniony przez Łukasz Darłak (@lukidarlak)

Kontynuuj czytanie

news

Tak Macademian Girl walczy z homofobią! Poszło o tęczowe torebki Ikea!

Macademian Girl
Macademian Girl zawsze stoi po stronie tolerancji!

W czerwcu z Warszawie przeszła największa w Polsce Parada Równości, w której uczestniczyło kilkaset tysięcy osób. Macademian Girl uważa, że Polacy nadal powinni uczyć się tolerancji- jest bardzo dużo do zrobienia w kwestii otwartości na inne religie, poglądy czy orientacje seksualne.

Powinniśmy być dla siebie lepsi, bardziej wyrozumiali i empatyczni 

HOT NEWS- Znamy listę 100 najbogatszych Polaków- w zestawieniu wiele gwiazd!

Blogerka przypomina, że nawet jeżeli ktoś ma inne poglądy, to nie znaczy, że nie ma prawa do życia i do godności. Niestety Polska nie jest tolerancyjnym krajem, co najlepiej widać w internecie. Ona sama poparła na swoim profilu akcję Ikei, która z okazji miesiąca tolerancji wypuściła kolorowe torby. Uznała, że jest to świetna inicjatywa, która wspiera środowisko LGBT.

Jaka była reakcja internautów? Odpowiedź w wideo! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

Kontynuuj czytanie

HITY