Wyjątkowym elementem akcji “Kupując – Pomagasz” jest specjalna koszulka – symbol, który świadczy o tym, że osoby ją noszące wyrażają poparcie dla pomocy zwierzętom w schroniskach. Unikalny projekt przygotował jeden z czołowych polskich projektantów – Łukasz Jemioł. 

Koszulka jest inspirowana kolekcją Basic i t-shirtem z motywem króla, którą noszą największe polskie gwiazdy. Jak twierdzi projektant – Jeśli tylko mogę pomóc to wspieram najmniejszych i najbardziej potrzebujących. Sam kocham zwierzęta, mam psa – uważam to więc za swój obowiązek. Jeśli dzięki mojej pracy mogę pomoc naszym małym przyjaciołom, zyskuje ona większą głębię i sens.

– Akcja „Kupując – pomagasz” to odpowiedź na ogromne potrzeby polskich schronisk w zakresie żywienia obecnych tam zwierząt kompletną karmą. Dlatego rokrocznie zachęcamy właścicieli i miłośników zwierząt do przyłączenia się do inicjatywy, bo od nich zależy jak duża liczba posiłków zostanie przekazana schroniskom. Mamy nadzieję na jeszcze większe zaangażowanie Polaków niż w latach ubiegłych, a wszystko za sprawą nieocenionego wsparcia tak wielu znanych osób i widoczny wzrost zainteresowania pomocą potrzebującym zwierzętom. Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord w liczbie przekazanych posiłków i przekroczymy granicę 2 milionów. Jeżeli ta się nie stanie, jest to minimalna ilość karmy, jaką zobowiązujemy się przekazać schroniskom – dodajeAgnieszka Witczak, koordynator akcji „Kupując-pomagasz”.

 


Nie ma więcej wpisów