Julius to młody artysta, który ma szansę, by podbić świat muzyki disco polo i dance w Polsce. Opuścił Kanadę, by robić karierę w Polsce. Zadebiutował piosenką „Zwariowana ukochana”. Obecnie pracuje nad materiałem na swoją pierwszą płytę.

Julius urodził się w Kanadzie, gdzie mieszkał przez pierwsze 13 lat swojego życia. W Polsce nadal rozwijał i rozwija swoje pasje muzyczne. Jest przede wszystkim wokalistą, ale pasjonują go również tańce latynoskie. Potrafi doskonale grać w hokeja – który jest narodowym sportem Kanadyjczyków. Piosenka “Zwariowana Ukochana” to debiut tego młodego artysty, który z każdym miesiącem  ujawnia kolejne premierowe utwory. Marzy, by w ich rytmie bawiła się cała Polska.

– Muzyka to ważna część mojego życia. Nie wyobrażam sobie bez niej żyć. Pasjonuje mnie wiele rzeczy, ale to kręci mnie najbardziej. Cieszę się, że zyskuję coraz większą publiczność i mam nadzieje, że na moich koncertach wkrótce zaczną pojawiać się tłumy ludzi, bo chcę dzielić się z nimi tym, co gra w mojej duszy – mówi nam Julius.

Julius bierze właśnie udział w plebiscycie zorganizowanym przez Polsat Disco Music i oczekuje Waszego wsparcia. Do głosowania na “Zwariowaną ukochaną” zachęca na swoim facebookowym profilu:

Kochani!
Głosowanie Muzycznej Wizytówki trwa! Wysyłajcie proszę SMS-y na mój utwór “Zwariowana Ukochana” wpisując w treśći: DISCO2 pod numer: 7232.

Głosowanie trwa do 11.03.2016r.

Każdy głos się liczy!
Liczę na Was!


Nie ma więcej wpisów