Misterem Warszawym został Mateusz Grzech!

W minioną sobotę odbyły się wybory na najprzystojniejszego warszawiaka. O zaszczytny tytuł Mistera Warszawy walczyło 16 panów. Jury w składzie m.in.: Paula Tumala, Gosia Andrzejewicz,‪ Lidia Kopania‬,  Jakub Kucner, Norbert Dąbek oraz projektantka- Magda Żabicka prawie jednogłośnie wybrały 23-letniego modela, Mateusza Grzecha.

POLECAMY – Ile będą kosztować studia Igi Lis, córki Kingi Rusin, w Londynie?

Kim jest zwyciezca? Przez większość życia jego największym pragnieniem było grać w piłkę nożną na najwyższym poziomie. Kilkakrotnie walczył o Mistrzostwo Polski juniorów, ale niestety nie udało się. Od trzech lat, jego marzenia się zmieniły dlatego postanowił startować w wyborach na najprzystojniejszego Warszawiaka. W ostatnich latach praca w modelingu tak go pochłonęła, że dzisiaj piłka nożna to tylko pasja i to z tej drugiej strony telewizora.

Miał kontrakty modelingowe w Mediolanie, Seulu, Hong Kongu, na Tajwanie, Istambule, czy w Barcelonie. Wystąpił w wielu sesjach, był na wybiegach, wziął też udział w Fashion Week w Istambule. Zrealizował sesję do Esquire magazynu i wystąpił w reklamie Lacoste czy Boggi w Mediolanie. Jednak największe kontakty jeszcze przed nim.

Przystojny? 

ZOBACZ TEŻ – Weronika Rosati po raz pierwszy tak szczerze o ciąży i macierzyństwie

DSC_8346

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. informacja prasowa


Nie ma więcej wpisów