Iga Lis będzie studiować w Londynie.

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, obecnie jest w klasie maturalnej. Przed nastolatką w tym roku czekała poważna, życiowa decyzja czyli na jakie studia się wybrać i przede wszystkim w jakim mieście. 18-latka podjęła decyzję, która z pewnością obciąży portfel jej mamy.

POLECAMY – WERONIKA ROSATI PO RAZ PIERWSZY TAK SZCZERZE O CIĄŻY I MACIERZYŃSTWIE

Iga obecnie jest uczennicą amerykańskiej szkoły w Warszawie, za miesiąc pisze egzamin dojrzałości i po półrocznych wakacjach wyjeżdża do Londynu. Nastolatka rozważała również możliwość studiowania na Uniwersytecie Warszawskim, a nawet złożyła na tę uczelnię papiery. Sprawy potoczyły się nieco inaczej.

Magazyn Party donosi, że studia, które wybrała Iga są prywatne, a rok nauki w tej szkole to koszt aż 45 tysięcy rocznie! Aby tego było mało, do tego dochodzi zmiana waluty ze złotówek na funty (ok. 5 razy więcej), opłacenie mieszkania, koszty utrzymania. Na szczęście Kinga nie żałuje żadnych pieniędzy, które może włożyć w edukację swoich pociech

ZOBACZ TEŻ – MICHAŁ SZPAK W SZPITALU! JEGO KARIERA WISI NA WŁOSKU?!

Przypomnijmy, że Iga ma w swoim życiu epizod związany z modelingiem. Kto wie, może Wyspy otworzą jej wrota do kariery modelki?

fot.Instagram/Iga Lis, Kinga Rusin

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów