Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się na planie Tańca z Gwiazdami. Wspólne treningi, spędzanie wolnego czasu razem zamieniło ich uczucia w miłość. Tworzyli oni dobraną parę. Owocem tego związku jest ich córka Julia – co jeszcze bardziej umocniło ich związek.

Od pewnego czasu, słyszy się informacje o kryzysie w ich związku. Gąsowski ciągle pracuje, a Anna zajmuje się domem i wychowaniem dziecka. Po zwolnieniu jej z pracy – załamała się. W och związku nastąpił kryzys, zaczęły pojawiać się kłótnie. Jak podaje jedna z gazet para postanowiła się rozstać.  

“To był dla niej bardzo trudny okres, poczuła się odtrącona. Liczyła na wsparcie swego mężczyzny, a tymczasem on… miał ważne zawodowe zajęcia. To przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku. Po kolejnej awanturze zabrała swoje walizki i wyprowadziła się z dzieckiem z mieszkania na Powiślu. Zamieszkała u mamy. Osoby jej bliskie nie mają wątpliwości, że to koniec. Piotr jest miłością jej życia, ale życie z nim okazało się zbyt trudnym wyzwaniem” – czytamy w gazecie.

Informacje nie zostały oficjalnie skomentowane przez żadną ze stron.


Nie ma więcej wpisów