Śledź nas

prze.tv

Kamińska o rodzinnych problemach! Co się wydarzyło?

Kamińska wspomina problemy jakie miała z dorastającą córką! Jakie były jej relacje z Dominiką?

Kamińska żartobliwie rozpoczęła wypowiedź, że miała straszne problemy z dorastającą Dominiką. Jednak prostuje to zaznaczając, że miała swój okres buntu. Świadomie mówi, że były naprawdę trudne momenty, bunty dorastającej dziewczyny.

Była bardzo ekspresyjna, ona w ogóle jest wyjątkowo ekspresyjna – taka typowa Włoszka.

HOT NEWS – Anna Korcz zostanie babcią? Wygląda na to, że…!

Kamińska doskonale pamięta trzaskanie drzwiami i głośniejsze wypowiedzi. Metody wychowawcze kobiety były skuteczne, chociaż nie jest w stanie powiedzieć, jak poradziła sobie z dorastającą Dominiką. Jest dumna – córka jest niezwykle ceniona. 

PRZECZYTAJ -Kalicka o kobiecości! O kim mówi delikatna Olga?

W obecnej chwili kobiety mają doskonałe stosunki. Zestawiła również aspekt wychowania własnych dzieci od tych nauczanych. Szczerze zaznacza, że z tą pierwszą grupą jest o wiele trudniej. Z uśmiechem stwierdza, że wnuki mogą jej wejść na głowę. Czy zalicza się do babci bardziej wymagającej? Ciekawostką jest, że starszy chłopczyk uczony jest również języka angielskiego przez kobietę.

HOT NEWS: Krzysztof Gojdź ostro o Cejrowskim!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

news

Pavlović ostro o Kucnerze- jedynie ładnie wyglądają?

pavlović
Iwona Pavlović słynie ze swojego ostrego języka!

Jakub Kucner i jego partnerka Lenka Klimentova po raz kolejny byli zagrożeni w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami”. Ciągła niepewność jest dla Mistera jest tak trudna, że ma zamiar pójść do psychologa. Iwona Pavlović czuje się dla nich wyrozumiała, bo za każdym razem muszą przeżywać ogromny stres. 

HOT NEWS- Justyna Żyła ma romans ze Stankiewiczem!? Trzymali się za…!

Jurorka uważa, że są ciekawym przypadkiem, bo pomimo zagrożeń cały czas pozostają w programie. Ocenia, że może nie są najlepsi, ale ich występy nie są najsłabsze. Może to wynikać z tego, że niektóre tańce w programie są łatwiejsze, inne bardziej skomplikowane. 

Czy publiczność głosuje na nich, bo ładnie wyglądają? Iwona ocenia w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wpadka Wróblewskiej!? Co powiedziała do niewidomej Mazur!?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To już dziś 💃🏼🕺🏻 My z Lenką już po próbie generalnej i emocje sięgają zenitu 💪🏻 Widzimy się na żywo o 20:05 na antenie @polsatofficial , gdzie startuje wiosenna edycja telewizyjnego show @tanieczgwiazdami. Jesteśmy lekko zestresowani, ale mamy nadzieję, że dobrze wypadniemy i że Wam się spodoba. Liczymy na Wasze wsparcie i SMS od godziny 20:05 o treści: 8 na numer 7232 (koszt 2,46 zł ) Głosować też będziecie mogli przez czas trwania programu na stronie www.polsat.pl Pamiętajcie – para numer 8 #misterczeszka. Nie zabraknie muzycznej niespodzianki podczas naszego występu, więc bądźcie czujni i oglądajcie koniecznie📺 Macie jakieś typy, jaka gwiazda polskie sceny muzycznej, będzie nam towarzyszyć ? Napiszcie w komentarzach 🖊 #misterpolski #tanieczgwiazdami #dancingwiththestars #man #guy #polishboy #poland #warsaw #polsat #friday #emocje #live

Post udostępniony przez JAKUB KUCNER (@jakub_kucner)

Kontynuuj czytanie

news

Justyna Żyła ma romans ze Stankiewiczem!? Trzymali się za…!

żyła
Justyna Żyła jest kojarzona z coraz większą ilością mężczyzn! 

Na jednym z portali pojawiło się zdjęcia, na którym Justyna Żyła i Sebastian Stankiewicz trzymają się za ręce, co od razu wywołało lawinę spekulacji na temat ich relacji. Aktor niestety odpadł z programu w ostatnim odcinku, ale Justyna walczy dalej!

HOT NEWS- Wpadka Wróblewskiej!? Co powiedziała do niewidomej Mazur!?

Justyna wyjaśnia, że Sebastian jest jej dobrym przyjacielem i po prostu złapali się za ręce. Zapewnia, że nie łączy ich nic więcej oprócz przyjaźni. Bardzo ją bawi, że media cały czas szukają jej nowych partnerów. Celebrytka dodaje, że ona ma na razie dość mężczyzn!

Myślicie, że to prawda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dlaczego Stankiewicz odpadł z “TzG”? Smutny aktor czuje się jednak wygramy!

 

Kontynuuj czytanie

news

Dlaczego Stankiewicz odpadł z “TzG”? Smutny aktor czuje się jednak wygramy!

stankiewicz
Sebastian Stankiewicz nie spodziewał się, że odpadnie z programu!

W czwartym odcinku najnowszej edycji “Tańca z gwiazdami” odpadł Sebastian Stankiewicz i jego partnerka Janja Lesar. Aktor przyznaje, że bardzo chciałby tańczyć dalej, bo zaczął się rozkręcać. Ogromnie docenia pracę Janji, która sprawiła, że zaczął się ruszać, bo przez 1,5 roku unikał aktywności. Dzięki programowi schudł aż 1o kg!

To wszystko uaktywniło mnie do działania

HOT NEWS- Paulina Sykut-Jeżyna śledzi konkurencję w branży?

Teraz na pewno nie porzuci tańca, szczególnie czuł się dobrze w tango argentino i ma zamiar nadal uczęszczać na lekcje. On nie spodziewał się takiego obrotu spraw, ale jego partnerka miała złe przeczucia. Według niej najgorzej jest być w połowie tabeli, bo fani prędzej zagłosują na osoby, które mają najmniej punktów. 

Jak się teraz czuje? Sebastian zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Przełom Żyły? Iwona Pavlović nie jest optymistką!

Kontynuuj czytanie

news

Paulina Sykut-Jeżyna śledzi konkurencję w branży?

paulina
Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że skupia się tylko na jednej osobie!

Praca w show biznesie łączy się z dużym stresem i dużą konkurencją. Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że nie ma czasu na podglądanie koleżanek z branży, nie sprawdza kto i jak prowadzi prognozę pogody w innych stacjach. Nigdy tego nie robiła, bo nie było w tym sensu.

HOT NEWS- Przełom Żyły? Iwona Pavlović nie jest optymistką!

Dziennikarka uważa, że każdy powinien patrzeć na siebie. Dla każdego najważniejsze powinno być jak najlepsze wykonywanie swojej pracy, a nie skupianie się na konkurencji. Ona zawsze starała się pracować jak najlepiej i dbać o samorozwój. Według niej każdy człowiek ma do zaoferowania coś innego.

Zgadzacie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doświadczona Macademian Girl zdradza, co jest najważniejsze w Agencie!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Wreszcie jest! Czy, podobnie jak ja , nie mogliście się jej doczekać? 🤗 Niech się dzieje! 🌸🍀🌸🍀🌸 #wiosna #najlepszego #będziepięknie #pozdrowienia #wiosenne

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 

Kontynuuj czytanie

HITY