Kasia Bujakiewicz, znana aktorka i promotorka zdrowego stylu życia, została ambasadorką marki Bakalland. Wyruszyła w niezwykle inspirującą podróż po plantacjach bakalii Bakalland, aby odkryć tajemnice tego świata. Od 1 października będzie dzielić się z konsumentami zdobytą wiedzą i wrażeniami. Okazuje się, że świat bakalii jest pełen słońca i pozytywnej energii.

Ambasadorka podróżowała śladami 5 bakalii: żurawiny, śliwki, migdała, rodzynki i moreli. 1 października Kasia Bujakiewicz rozpoczyna opowieść o słonecznej Turcji, w której dojrzewają najsłodsze morele i winogrona. Następnie przenosi się do USA, aby pokazać, jak pięknie wyglądają zbiory żurawiny oraz ile kryją w sobie cennych składników. Zdradza nam również sekret soczystej śliwki czy chrupiących migdałów pochodzących z Kalifornii. Przy okazji przekonuje się, że bakalie to nie tylko znakomity dodatek do ciast, ale także pomysł na codzienną, zdrową przekąskę. Niezwykle ważne jest, aby bakalie były dobrej jakości, bo tylko wtedy są pełnowartościowe. Dlaczego? O tym również opowie w czasie trwania kampanii. Razem z Kasią Bujakiewicz konsumenci będą mogli odkrywać niezwykłą historię, która kryje się w torebkach bakalii Bakalland.

Kampania ma charakter długoterminowy i obejmuje obecność w TV (TVP, TVN, Polsat, kanały tematyczne), wspieraną prasą, działaniami w Internecie oraz PR. Relacje z wizyty Katarzyny Bujakiewicz na plantacjach będzie można obejrzeć w telewizji śniadaniowej.

sliwki_Bakalland morele_Bakalland migdaly_Bakalland


Nie ma więcej wpisów