Katarzyna Figura od lat próbuje rozwieść się z mężem. Jednak wypadek Kaia zmienił wszystko!

Katarzyna Figura próbuje rozstać się ze swoim mężem Kai’em Schoenhals od wielu lat. Jednak to może być jeszcze trudniejsze! Mężczyzna na początku kwietnia doznał poważnego wypadku motocyklowego w Hondurasie. Próbował uniknąć potrącenia chłopca, który wtargnął na drogę, przez co stracił panowanie nad motocyklem i złamał nogę, co najgorsze, kość piszczelowa i strzałkowa przebiły mu skórę. Aktorowi grozi nawet amputacja nogi, bo warunki w szpitalu są koszmarne.

HOT NEWS- Najtańszy ślub wśród gwiazd? Dorota Szelągowska wyszła za mąż w tajemnicy!

Figura o wypadku dowiedziała się od znajomego, ponieważ Kai dodał na Facebooka bardzo drastyczne zdjęcia swojej rannej nogi. Aktorka zdecydowała się na razie nie informować córek o tym zajściu, jednak dziewczynki szybko zobaczyły zdjęcia w Internecie.

Koko i Kashmir były zdruzgotane po obejrzeniu zdjęć i chciały jak najszybciej dowiedzieć się jak ma się ich ojciec. Wtedy Katarzyna była zmuszona dowiedzieć się o sprawie jak najwięcej, co nie było łatwe, bo relacje między nimi są od lat bardzo złe.

Dziewczynki postanowiły, że muszą pomóc tacie. Prosiły mamę, by odnowiła z nim kontakt  i mu pomogła. Błagały, by użyła swoich znajomości, aby Kai mógł przejść leczenie i rehabilitację w Polsce, aby mogły go odwiedzać. Ich ojciec jest samotny, nawet nie utrzymuje kontaktów ze swoją matką.

Będzie to dla Katarzyny bardzo trudne zadanie, bo nieprzewidywalny mąż dotkliwie ją skrzywdził. Jednak dla córek jest w stanie zrobić wiele… Myślicie, że się przełamie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Plejada gwiazd na pokazie TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak! Siwiec, Ciupa, Lis, Książkiewicz – kto jeszcze się pojawił?

figura

Fot. Screen Facebook

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów