Kendall Jenner cierpi na trypofobię!

Kendall Jenner była najlepiej opłacalną modelką ostatnich lat. Wszystko się zmieniło w minionym sezonie, kiedy to nie pracowała na fashion weeku w NY, a pojawiła się tam jako gwiazda. 

POLECAMY – Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Jest oskarżenie o gwałt!\

Media, a nawet fani zaczęli spekulować, że to koniec jej kariery na wybiegu! Sama zainteresowana nie chciała niczego komentować. 

Jak donoszą znajomi z jej otoczenia stres nabrał na znaczeniu, do tego pojawiły się: lek przed lataniem samolotami, niestabilność emocjonlana, a zo za tym idzie paranoja w związku z dużą liczbą pokazów mody. 

Za oceanem mówi się teraz o kolejnym problemie celebrytki. Ponoć cierpi ona na trypofobię, czyli strach przed…dziurami! Mowa tutaj o lęku przed okrągłymi kształtami występującymi obok siebie na różnych przedmiotach, np. plastrach miody, czy sera. W dodatku Kendall nie jest wyjątkiem, bo okazuje się, że z tą chorobą boryka się, aż 15% ludzi! Kiedy osoba cierpiąca na trypofobię zobaczy opisany obiekt ma napady paniki, boi się, pojawia się gęsia skórka, a nawet i dreszcze

Cóż w przypadku naczelnej gwiazdy rodu Kardashianów nie jest łatwo. Jako gwiazda jest narażona na mnóstwo stresu i spotykania owych kształtów: zwiedza wiele miejsc, raczej nie jada w domu, a w restauracjach, gdzie nie wie co ją czeka. 

Chcielibyście by zakończyła karierę? My zdecydowanie nie i trzymamy za nią kciuki!

ZOBACZ TEŻ – Siostry Oliferuk znają Jennifer Lopez, Kim Kardashian i Sylvestra Stallone! Jak się poznali!?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów