Gotowanie się opłaca! Gessler, Makłowicz, Amaro – oni zarabiają fortunę!

Szok! Polacy pokochali mistrzów kuchni! Gotowanie okazało się być hitem programów telewizyjnych! To oczywiste, że gwiazdy, które pichcą na wizji zarabiają dobre pieniądze! Jednak największą fortunę inkasują na… pokazach gotowania!

HOT NEWS – Polska premiera Jaguara E-PACE za nami! Zobacz, kto się pojawił!

Jak donosi serwis se.pl, rekordzistą jest ceniony mistrz kuchni – Wojciech Modest Amaro! W Warszawie otworzył restaurację Atelier Amaro, która w 2013 roku jako pierwsza w Polsce została oznaczona gwiazdką Michelin! Kucharz znany jest także z takich programów jak: “Top Chef” czy “Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia”. Amaro za jeden kulinarny pokaz może zarobić nawet 50 tys. zł!!

Ulubione gwiazdy polskiej telewizji, czyli Magda Gessler oraz Robert Makłowicz także nie mogą narzekać na zarobki! Godzina gotowania połączona z degustacją w ich przypadku to koszt około 30 tys. zł! 

POLECAMY – Wakacje Tomka Ciachorowskiego w Izraelu! Co tam robił?

Wysoko w rankingu uplasowali się również Karol Okrasa, Robert Sowa i Pascal Brodnicki! Cena za jeden pokaz? 25 tys. zł! Troszkę mniej, bo 15 tys. zł życzą sobie Ewa Wachowicz, Anna Starmach i Tomasz Jakubiak! Co ciekawe, nie tylko mistrzowie kuchni zarabiają takie kokosy! To także znani aktorzy potrafią czerpać duże zyski z gotowania. Małżeństwo Katarzyny i Cezarego Żaków kasuje około 15 tys. zł za godzinę pichcenia, a tylko o 5 tys. zł mniej zażyczą sobie Tadeusz Drozda, Kevin Aiston, Dariusz Gnatowski czy Bożena Dykiel

WOW! Przyznajcie, że te kwoty robią wrażenie!

#krakow #masterchef #szalenstwo #wesoło #dzieci #aniastarmach #magdagessler #poland

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!

fot. screen Facebook


Nie ma więcej wpisów