Kinga Rusin pracuje w Święta Wielkanocne. Będzie musiała zrezygnować z corocznej tradycji.

Kinga Rusin od 13 lat prowadzi program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Dziennikarka każdego poranka wraz ze swoim programowym partnerem, Piotrem Kraśką, przez dwie godziny ciężko pracują, gdyż program na żywo wymaga naprawdę dużej odpowiedzialności i uwagi ze strony gospodarzy. Kobieta zawsze zaznacza, że uwielbia swoją pracę, ale obowiązki z nią związane tym razem ją dobiły!

POLECAMY – „MIĘDZY SŁOWAMI” HANNY LIS – ZNAMY WYNIKI OGLĄDALNOŚCI!

Mimo, że Święta Wielkanocne są najważniejszym świętem w kościele katolickim, to dla wielu ten okres jest chwilą, w której mogą wypocząć i wyjechać na upragniony urlop. Taką zasadę wyznaje również Kinga Rusin, która w natłoku pracy i obowiązków, czasu wolnego ma naprawdę mało. Co roku okres kwietnia był dla niej momentem, gdy z rodziną wyjeżdżała za zanieczyszczoną Warszawę i cieszyła się urokami chwili spokoju. W tym roku jej tradycje ulegną zmianie.

“Niestety, święta spędzam w pracy. W sobotę wielkanocną będę prowadziła Dzień Dobry TVN, więc niestety nie mogę pozwolić sobie na żaden wyjazd poza Warszawę. To prawda, i tak będziemy spędzać święta rodzinnie, ale pierwszy raz od wielu lat – na miejscu. W święta wielkanocne zawsze moją rodzinę gdzieś zabierałam. To był co roku świetny pretekst do tego, żeby razem wyjechać i odpocząć, połączyć święta z fajnym spędzaniem czasu z dala od Warszawy. Na takie wyjazdy zawsze cieszy się moja mama. Tym razem musimy z tego zrezygnować” – wyznała w rozmowie z Gwiazdami

ZOBACZ TEŻ – JOANNA RACEWICZ NA TEMAT ZWOLNIENIA Z “PYTANIA NA ŚNIADANIE”

A Wy, pracujecie w święta?

fot.Instagram/Kinga Rusin

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów