Lady Gaga nagrała własną wersję “Your Song”!

Lady Gaga od lat jest jedną z królowych muzyki pop. Na początku swojej kariery nazywana była następczynią Madonny, jednakże kolejne lata pokazały, że jest inaczej i tworzy inne hity.

POLECAMY – Alvaro Soler nagrał nową piosenkę! Szykuje się hit lata!

Wokalistce na pewno pomogły kontrowersyjne stylizacje, ale i świetny wokal! Mało, która artystka może pochwalić się taką techniką śpiewania na żywo jak Gaga. Jej zeszłoroczny występ na Super Bowl został uznany za najbardziej spektakularny, a co za tym idzie najlepszy w historii! Jej ostatnie wydawnictwo “Joanne” sprzedało się dobrze, a najbardziej znanym utworem jest wspomniane już “Milion Reasons“. 

Stephanie od lat przyjaźni się z innym światowej sławy piosenkarzem, Eltonem Johnem. Ogłosił on ostatnio koniec koncertowania, co bardzo zasmuciło fanów. Jego przyjaciółka postanowiła chyba podziękować mu za lata tworzenie genialnej muzyki i nagrała swoją wersję jego piosenki “Your Song“! 

“Zaprezentowana wersja pojawi się na albumie Revamp, którego premiera przewidziana jest na szóstego kwietnia tego roku. Na płycie usłyszymy najpopularniejsze utwory piosenkarza w interpretacji dzisiejszych wykonawców muzyki pop, tj.: Coldplay, Miley Cyrus, Demi Lovato oraz Ed Sheeran”  – czytamy na AAM.

Posłuchajcie koniecznie! Nam podoba się bardzo!

ZOBACZ TEŻ – Renata Kaczoruk poprowadzi własny program! Musi tylko odpaść z Tańca z Gwiazdami

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 


Nie ma więcej wpisów