Trwają zdjęcia do najnowszego serialu TVNu “Diagnoza”. Jak informują media, pracę przy tej produkcji dostała Beata Ścibakówna, która ponoć wygryzła Danutę Stenkę!

Okres wakacyjny to intensywny czas dla stacji telewizyjnych. Trwają przygotowania do jesiennej ramówki. Nie inaczej jest w TVNie, który szykuje nowy serial “Diagnoza“. Główną rolę zagra Maja Ostaszewska, która na potrzeby serialu, zrezygnowała z roli Lidki w “Drugiej Szansie“.

Polecamy – Beata Tyszkiewicz wraca do zdrowia przy wielbicielu?

O ile główną aktorkę poznaliśmy już dawno, tak drugoplanowe nazwiska nie były nam znane. Jak już wiemy, oprócz Mai w serialu zobaczymy: Maćka Zakościelnego, Magdalenę Popławską, czy Beatę Ścibakówną! Tak to właśnie żona Jana Englerta, jak donosi “Na Żywo” zagra surową przełożoną lekarzy. Pierwotnie miała to być Danuta Stenka, która była już lekarzem i dyrektorem szpitala w TVNowskiej produkcji “Lekarze“.

Obie Panie pracują w Teatrze Narodowym, ale chyba nie darzą się sympatią. Ale dlaczego Stenka nie pojawi się w “Diagnozie”? Oczywiście poszło o pieniądze! 

Danusia za dzień zdjęciowy oczekiwała wysokiego wynagrodzenia” – zdradza informator Na żywo.

Z kolei znajoma Pani Beaty poinformowała: 

Beata ma nadzieję, że serial z jej udziałem spodoba się widzom i będzie kręcony przez kilka sezonów. Liczy, że z czasem wynegocjuje lepsze warunki pracy“.

Cóż, miejmy nadzieję, że ta sytuacja nie pogorszy stosunków pomiędzy aktorkami. 

Zobacz też – Paulina Chylewska odchodzi z TVP do konkurencji! Wiemy, w jakiej stacji będzie pracować

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

fot. screen z Facbook/StrefaGwiazd


Nie ma więcej wpisów