Śledź nas

news

Korony równości rozdane – zobacz zdjęcia z uroczystej gali

Opublikowano

w dniu

Korony równości

Kampania Przeciw Homofobii po raz kolejny przyznała Korony równości!

8 września odbyła się uroczysta gala KPH, podczas której wręczono Korony równości, czyli nagrody uznawane za najważniejsze wyróżnienie, jakie można otrzymać w Polsce za działanie na rzecz społeczności LGBT+. Wieczór rozpoczął koncert Alicji Majewskiej, która zaśpiewała m.in. swój nieśmiertelny szlagier „Odkryjemy miłość nieznaną”. 

HOT NEWS- Książę Harry nie włoży munduru na pogrzeb Elżbiety II – nie dostał pozwolenia

Tegoroczną I Nagrodę Specjalną otrzymała Anna Grodzka:

Patrzę ze wzruszeniem, jako aktywistyczna emerytka, na to, że z jednej osoby zrobiły się setki osób, które idą w tę stronę, by nie trzeba było składać sobie życzeń za to, by nie trzeba było składać sobie życzeń za to, kogo się kocha czy za to, że żyje się z tym, z kim chce się żyć –  że jest się sobą. Zmiana leży w waszych rękach!

II Nagroda Specjalna trafiła w ręce Parady Równości i Kyiv Pride za wspólne zorganizowanie w Warszawie polsko-ukraińskiego święta osób LGBT+, które zgromadziło 100.000 tłum. Statuetkę odebrała wzruszona prezeska Parady Równości Julia Maciocha. W kategorii Zaangażowanie Społeczne Koronę Równości odebrała Julia Sobczyńska. Finalistka Top Model podziękowała za wsparcie swojej narzeczonej wyznając jej miłość ze sceny.

Dobrze pamiętam, kiedy byłam młodsza i odkrywałam swoją orientację i szukałam odpowiedzi, których nie było i o które nie mogłam zapytać najbliższych, bo nie wiedziałam czy to, co się ze mną dzieje, jest ok. Teraz już wiem, że to jest ok. I chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że to, że kocha się osobę tej samej płci, że jest się osobą nieheteronormatywną, że należy się do społeczności LGBT+,  jest okej!

Fundacja SEXED.PL założona przez Anję Rubik otrzymała statuetkę w kategorii Równe Traktowanie. Nagrodę odebrała dyrektor zarządzająca organizacji Martyna Wyrzykowska:

Edukacja seksualna to jest temat, który obejmuje każdą dziedzinę naszego życia. To jest coś, co dotyczy każdego z nas i w każdym wieku.

Statuetka Koron Równości 2022 w kategorii Życie Polityczne powędrowała do Krzysztofa Śmiszka, który bezpośrednio zwrócił się do swojego partnera, Roberta Biedronia:

Chciałbym bardzo mocno podziękować osobie, która 21 lat temu popchnęła mnie w kierunku bycia dumnym z siebie. Popchnęła mnie do tego, żeby wierzyć, że jestem wartościowym człowiekiem. Bardzo Ci dziękuję Robert!

Stowarzyszenie wspierające pomorskie społeczności LGBT+ Tolerado otrzymało nagrodę w kategorii Prawo, a dziennikarz TVN24 Piotr Jacoń w kategorii Media. Ostatnią Koronę Równości wręczono Danielowi Kuczajowi:

Właśnie dlatego, że jestem osobą publiczną, postanowiłem głośno powiedzieć, że jestem gejem, sportowcem, byłym kulturystą, aktorem. I to mówię trafiając codziennie do milionów polskich rodzin, do polskich „grażyn”, do przeróżnych ludzi. Czuję się bardzo dumny z tej nagrody dlatego, że to ja kiedyś byłem nastolatkiem, któremu wydawało się, że jest nikim, że sportowy świat nie jestem dla mnie, bo tam nie ma gejów. A teraz mogę z dumą mówić, że jestem gejem, że jestem sportowcem.

Dodał:

Kiedy zrobiłem swój coming out 1 marca tuż przed pandemią, to zastanawiałem się jak to będzie. Niektórzy mi odradzali – mówili, że potracę kontrakty. Ja wtedy pomyślałem – wolę, żeby ludzie nienawidzili mnie za to, kim jestem niż kochali mnie za to, kogo udaję. Więc powiedziałem – nie ma innej opcji.

Gratulujemy nagrodzonym! Obejrzyjcie zdjęcia z imprezy

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Lara Gessler urodziła – zdradziła imię dziecka

Fot. Materiały prasowe

AW

news

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zrobili sobie identyczne tatuaże: Nasz drugi

Opublikowano

w dniu

przez

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pochwalili się już drugą wspólną dziarą!

Nie jest tajemnicą, że Jakub Rzeźniczak należy do mężczyzn często zmieniających swoje partnerki. Piłkarz zdążył być mężem Edyty Zając, mieć córkę Inez z prawniczką Eweliną oraz burzliwą relację z Magdaleną Stępień. Owocem ich związku był syn Oliwier, który zmarł na raka. Od ponad roku jest związany z Pauliną Nowicką, z którą zaręczył się w grudniu.

HOT NEWS- Anna Głogowska potwierdza związek: Jestem szczęśliwie zakochana

Para nie ukrywa swojej relacji, publikując na Instagramie romantyczne kadry ze swojego życia. Tym razem zakochani pochwalili się, że zrobili sobie identyczne tatuaże. Na zamieszczonym filmie widzimy wizytę w studio oraz efekt końcowy. Para zdecydowała się na kwiat, którego łodyga przemienia się na napis “always”. Na końcu filmu uradowana Paulina wskakuje w ramiona Kuby. Pod filmem piłkarz zdradził, że to już kolejna wspólna dziara:

Nasz… drugi wspólny tatuaż ❤️🧩 🌼

Romantycznie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Anna Głogowska potwierdza związek: Jestem szczęśliwie zakochana

Opublikowano

w dniu

przez

głogowska

Anna Głogowska nieoczekiwanie przyznała, że jest zakochana! Czy jej wybrankiem jest Mikołaj Roznerski?

Anna Głogowska przez lata była związana ze starszym o 15 lat Piotrem Gąssowskim. Para poznała się na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”, a w 2007 roku doczekała się wspólnie córki. Niestety związek nie przetrwał, ale byli zakochani mają pozostawać w przyjacielskich stosunkach.  

HOT NEWS- Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Jakiś czas temu niespodziewanie w mediach pojawiły się plotki, że tancerka spotyka się z Mikołajem Roznerskim. Aktor miał podobno zostawić dla Anny swoją ówczesną partnerkę, Adrianę Kalską. Jednak pomimo pojawiających się na portalach plotkarskich dowodów na ich związek, żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień.

Z kolei teraz Anna udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym nieoczekiwanie otworzyła się na tematy sercowe. Okazuje się, że jest zakochana:

Ekstra! Chyba mogę powiedzieć, że wreszcie jestem szczęśliwie zakochana

Jednak nie chciała zdradzić, z kim połączył ją los, żeby nie zapeszyć:

Tak się często zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać 

Myślicie, że to faktycznie Mikołaj?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Paweł Deląg został dziadkiem – wnuczka czy wnuczek?

Opublikowano

w dniu

przez

Paweł Deląg

Syn Pawła Deląga, Junior razem z żoną powitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Paweł Deląg należy do gwiazd chroniących swoją prywatność. Teraz, gdy jego dwaj synowie dorośli, aktor coraz chętniej pokazuje ich w swoich mediach społecznościowych. W lutym tego roku pochwalił się, że jego syn Paweł Junior wziął ślub z ukochaną Adą.

HOT NEWS- Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Z kolei teraz dowiadujemy się, że Paweł Senior został dziadkiem! Adrianna opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziecięcym wózkiem, dodając hashtag “new born”. Para nie zdradziła, jakiej płci jest ich pociecha, ale internauci błyskawicznie rozpoczęli “śledztwo”. Bardzo możliwe, że Paweł Deląg został dziadkiem wnuczki, bo z wózka wystaje kawałek różowego kocyka, który tradycyjnie symbolizuje dziewczynkę!

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Jabłczyńska jest prawniczką gwiazd – zdradziła, z czym się do niej zgłaszają

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Marcin Hakiel zabiera głos w sprawie nowej ukochanej: Moja Kobieta podjęła decyzję

Opublikowano

w dniu

przez

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel w ostatnim czasie coraz śmielej pokazuje nową wybrankę w mediach społecznościowych. Teraz napisał wymowny komentarz

Marcin Hakiel mocno przeżył rozwód z Katarzyną Cichopek, z którą doczekał się dwójki dzieci. Tancerz udzielił bardzo emocjonalnego wywiadu, w którym zasugerował, że żona go zdradziła. Mimo to on sam szybko znalazł nową miłość i wydaje się bardzo szczęśliwy o boku ukochanej.

HOT NEWS- Joanna Jabłczyńska jest prawniczką gwiazd – zdradziła, z czym się do niej zgłaszają

Blondynka, z którą się spotyka nie jest związana ze światem show biznesu i unika medialnego rozgłosu. Jednak na Instagramie, Marcin coraz “odważniej” pokazuje kulisy życia z wybranką. Jak na razie mogliśmy zobaczyć zaplanowane kadry, na których kobieta jest tyłem lub widać jedynie jej fragment. Teraz Hakiel postanowił zabrać głos i wyjaśnił, skąd ta decyzja i zwrócił się do fanów:

Dziękuje za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja Kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, to, co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości. Pozdrawiamy D&M

Myślicie, że wkrótce ją pokaże?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jan Borysewicz wspiera transpłciowego wnuka: Dlaczego człowiek ma się męczyć w obcej skórze?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY