Śledź nas
'

news

Kot i Ciupa połączą siły w Eska TV – wspólny program?

Ole Kot i Ciupa zrobią coś razem na antenie Eska.tv?

Ola Kot jest już weteranką Eska.tv, 8 lat temu wygrała casting na prowadzenie jednego z programów. Teraz do ekipy dołączyła druga Ola – Ciupa. Podczas wernisażu i warsztatów kreatywnych ibis Styles By Us w warszawskim hotelu ibis Styles Warszawa Centrum dziennikarka zdradziła nam jak się dogaduje z nową koleżanką!

HOT NEWS- Saszan ostro o politykach przed wyborami – to przez nich homofobia?

Aleksandra uwielbia Ciupę, bo jest przemiłą osobą i uważa, że stacja podjęła dobrą decyzję. Na razie miały okazję podać sobie dłonie i bawiły się razem na 10 urodzinach Eski. 

Nie mogę się doczekać, kiedy poprowadzimy razem jakiś program, bo wtedy pewnie uda mi się Olę bardziej poznać 

Jaki byłby to program? Ola zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kuchenna rewolucja w Big Brotherze – Magda Gessler nie cackała się z mieszkańcami willi

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Programy na wrzesień do @eska_tv robią się 💪🏼 #weekendzeska

A post shared by Ola Kot (@olakot_) on

news

Marta Żmuda Trzebiatowska kręci pierwszy serial w czasie kwarantanny – “Zostań w domu”

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska znalazła czas na kwarantannową nudę!

W związku z epidemią koronawirusa rząd wprowadza coraz surowsze obostrzenia. Teraz możemy opuszczać domy, tylko kiedy naprawdę musimy – do sklepu, pracy, czy na krótki spacer. W domach zostały również uwięzione gwiazdy, które dwoją się i troją, aby zapewnić swoim fanom trochę rozrywki. Także Marta Żmuda Trzebiatowska wpadła na świetny pomysł!

HOT NEWS- Gesslerowie, Amaro i Sowa – jak znani restauratorzy radzą sobie w czasie epidemii?

Aktorka spodziewa się drugiego dziecka, a czas w domu spędza z mężem Kamilem Kulą i synkiem Brunonem. Aby dodać otuchy innym osobom pozostającym odosobnieniu, razem z mężem postanowili nagrać internetowy serial o życiu w kwarantannie #zostańwdomu! W internetowej rozmowie z DD TVN przyznała:

Śmieję się, że za dużo czasu spędzamy razem i musieliśmy coś wymyślić,
bo kochamy swoją pracę i nie potrafimy bez niej żyć, na to wygląda. Namówiliśmy mnóstwo naszych przyjaciół i znajomych, którzy będą występować w kolejnych, dwuminutowych odcinkach. Każdy nagrywa z domu on-line

Bohaterem pierwszego odcinka była Małgorzata Kożuchowska. W kolejnych częściach pojawią się Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha oraz Sonia Bohosiewicz.

Oglądaliście?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Książę Karol też ma koronawirusa – wiemy, w jakim jest stanie

View this post on Instagram

UWAGA!!!⚠️ Siedzieliśmy tyle dni razem w domu 😅, że… wymyśliliśmy miniserial.🙈🙈🙊 STARTUJEMY DZIŚ O 21:00 na youtoubie. ✊🏻 ——— Tylko razem damy radę – nasz serial jest komedią o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #zostańwdomu. Serial tworzymy online, non–profit – ku pokrzepieniu serc. ❤️ Serial powstaje bez nakładów finansowych, z komórką w ręku, we własnym domu. W ten sposób powstaje też cała postprodukcja. Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy – dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end, tzn. takie jest nasze założenie. 🙈🙊🙉Marzymy by w przyszłości tym projektem, wspomóc aktorki i aktorów, którzy z dnia na dzień zostali bez pracy i środków do życia. ——— Scenariusz powstaje z dnia na dzień, autorkami są: Karolina Frankowska, Katarzyna Golenia. Opieka reżyserska Katarzyna Dominiak. Za montaż odpowiada Paweł Sitkiewicz, za dźwięk Tomasz Wieczorek, a za opracowanie muzyczne Kacper Pogłud. Produkcji serialu podjęli się: Marta Jarzębska – Ciesielska, Jarosław Ciesielski ————— #ZOSTAŃWDOMU Bohaterami #zostańwdomu są Agata i Jacek, sąsiedzi z apartamentowca w Warszawie. Do tej pory, nawet nie znali swoich imion. Mijali się w windzie, na parkingu. Teraz starają się odnaleźć w nowej sytuacji – gdzie z dnia na dzień ich życie przewróciło się o 180 stopni. Mają te same obawy, co wszyscy. Stresują się brakiem pracy, kasy – przyszłością. Ich przyjaźń zaczyna się i przebiega online. Razem z Agatą i Jackiem poznajemy ich znajomych, rodzinę. Na naszych oczach początkowo obcy sobie ludzie stają się dla siebie wsparciem – bo razem zawsze raźniej. ————— To od Was zależy czy będziemy to robić dalej… piszcie czy to dobry pomysł i czy Wam się podoba! @agencja_bumerang @kamilkula.official @malgorzatakozuchowska_ #zostańwdomu #razemraźniej @zostanwdomu_serial

A post shared by Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Zamachowska ostro o PiS i zbliżających się wyborach: NIEDOCZEKANIE!

Monika Zamachowska wypowiedziała się na temat zbliżających się wyborów prezydenckich. Więcej szczegółów w artykule.

Pomimo zachowania wszelkich środków ostrożności, wynikających z panującej epidemii koronawirusa nadal nie zdecydowano o odwołaniu wyborów prezydenckich, zaplanowanych na 10 maja. Co na ten temat sądzi Monika Zamachowska?

HOT NEWS – Książę Karol też ma koronawirusa – wiemy, w jakim jest stanie

Na swoim Instagramie dziennikarka opublikowała zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy w maseczce, a pod nim umieściła wpis, w którym nie kryła swojego oburzenia.

Nie chcę wyborów prezydenckich 10. maja.
Nie będzie egzaminów ósmoklasisty.
Nie będzie matur.
Nie będzie tysiąca ważnych dla mnie wydarzeń kulturalnych.
A ja mam już 10. maja stawić się w Komisji Wyborczej, epicentrum Covid-19, i narażając zdrowie i życie moje i mojej rodziny zagłosować na jedynego kandydata, którego kampania toczy się w mediach?
NIEDOCZEKANIE!

POLECAMY – Gesslerowie, Amaro i Sowa – jak znani restauratorzy radzą sobie w czasie epidemii?

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Czy planowane na 10 maja wybory prezydenckie rzeczywiście powinny zostać przełożone?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Piotr Kraśko krytycznie o Wiadomościach TVP: Tak się nie robi materiału do programu informacyjnego

Piotr Kraśko wypowiedział się na temat działań stacji TVP. Wszystko przez materiał o Kindze Rusin?

Jak wiadomo w przeszłości Piotr Kraśko był zawodowo związany ze stacją TVP, przez kilkanaście lat współpracując z redakcją Wiadomości jako prowadzący, szef redakcji a także reporter. W wywiadzie podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN poprosiliśmy go o ocenę działań redakcji Wiadomości. Pretekstem do rozmowy stał się szkalujący Kingę Rusin materiał opublikowany przez stację TVP.

To po prostu nie jest materiał z programu informacyjnego. No tak się nie robi materiału do programu informacyjnego

POLCAMY – Gesslerowie, Amaro i Sowa – jak znani restauratorzy radzą sobie w czasie epidemii?

Zdaniem Piotra Kraśko rzetelny materiał do takiego programu powinien opierać się przede wszystkim na ustaleniu tego, co jest najważniejsze i warte przedstawienia. Co więcej Piotr Kraśko podkreślił, że w ciągu jego całej pracy dla TVP nie przypomina sobie sytuacji, w którym za interesujący temat uznane zostałoby zachowanie prowadzących innych stacji.

Nie bardzo rozumiem decyzje, które sprawiły, że właśnie taki materiał powstanie i właśnie w taki sposób on zostanie zrealizowany. Ja naprawdę – proszę o tym pomyśleć – zdarza mi się komentować wydarzenia polityczne od bardzo wielu lat i mógłbym lubić albo nie lubić jakiegoś polityka, ale nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek gdzieś przekroczył granicę i mówił w sposób obraźliwy po prostu dla tej osoby, o tej osobie.

HOT NEWS – Książę Karol też ma koronawirusa – wiemy, w jakim jest stanie

Czy patrząc na ostatnie działania redakcji Wiadomości TVP Piotr Kraśko odczuwa pewien niesmak?

Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, bo w całości na przestrzeni ostatnich lat obejrzałem Wiadomości dwa razy, więc no trudno by mi było komentować ogólny stan tego programu.

Podsumowując swój komentarz na temat Wiadomości TVP Piotr Kraśko dodał, że nie śledzi działań stacji na bieżąco, dlatego trudno mu wskazać inne przykłady niewłaściwego zachowania redakcji, by je ocenić.

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Gesslerowie, Amaro i Sowa – jak znani restauratorzy radzą sobie w czasie epidemii?

restauratorzy

Restauratorzy, hotelarze i mali przesiębiorcy najdotkliwiej odczują skutki epidemii…

Z powodu epidemii koronawirusa na długi czas zamknięto galerie handlowe, kina, teatry, a restauracje mogą serwować jedynie dania na wynos. Przez kryzys restauratorzy, hotelarze i inni przedsiębiorcy będą musieli się liczyć z ogromnymi stratami. Wśród właścicieli lokali są też znani i lubiani!

HOT NEWS- Książę Karol też ma koronawirusa – wiemy, w jakim jest stanie

Najbardziej popularna polska restauratorka Magda Gessler zgodnie z wytycznymi rządu, nie wychodzi z domu, a jej restauracja “U Fukiera” jest zamknięta. Mimo to Magda nie czeka bezczynnie na zakończenie epidemii – w tym czasie otworzyła wędzarnię, której wyroby można zamawiać telefonicznie. Natomiast jej córka Lara, która jest właścicielką cukierni “Słodki Słony” prowadzi lokal na wynos i zbiera zamówienia na Wielkanoc. Jej brat Tadeusz Müller wymyślił z kolei bezkontaktową sprzedaż produktów sygnowanych marką Orzo, a Mateusz Gessler zamknął Warszawę Wschodnią.

Swoją restaurację Atelier Amaro w Warszawie zamknął również Wojciech Modest Amaro. Niestety, otwarcie jego nowego lokalu w Zakopanem “Heart by Amaro” musiało być przesunięte na inny, odległy termin. Piotr Adamczyk, który prowadzi restaurację Stary Dom też zamknął lokal, a Robert Sowa musiał odwołać doroczny konkurs na “Kulinarny Talent”.

Odwiedzaliście restauracje gwiazd?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- 4 odcinek Ameryka Express – wymieszane pary i… obrzydliwe dania!

View this post on Instagram

Jak na to, że nie jest dobrze, to nie jest najgorzej😌🦦📚☕️ Udało nam się zamówić do naszego domku trochę książek, glinę, jakieś jedzonko. Mam jeszcze w planach zestaw do kaligrafii 🤔 Myślę, że wyjdziemy z tego wszystkiego z większą wiedzą o nas samych i szacunkiem do tego, co mamy na codzień. Do pracy, rodziny, wolności i planety. Szkoda, że musieliśmy zostać postawieni w takiej sytuacji, żeby dać jej odetchnąć 🌍🐋 Życzę nam wszystkim odpowiedzialności, wyobraźni, empatii i pogody ducha ☀️ PS Jeśli macie w planach robić zakupy ubraniowe… Bo obniżki, bo wiosna, bo nudno… cokolwiek. Wiecie, że jestem wielką fanką polskich marek ubraniowych – stanowią obecnie 90% mojej szafy – te marki potrzebują teraz Waszej uwagi bardziej niż kiedykolwiek i zdecydowanie bardziej niż międzynarodowe megabrandy czy ubraniowe konglomeraty. Jeśli w ogóle macie zamiar robić zakupy, zobaczcie najpierw co się dzieje na naszym podwórku. Podaje linki do moich ulubionych marek. Zupełnie subiektywne zestawienie, (niesponsorowane)😘✌🏼😌💕 Ubrania @elementywear @balagan_studio @bizuufashion @the_odderside @plnylala @aggi_pl @nudyess @jp_justpaul @maare.eu @303avenue @lecollet @hibou_official @closh.store @undresscode @petitemaison_official Buty i galanteria @a.moreshoes @mako.store @ritakrzysiek_shoesmadeinpoland Skupiałam się tu na w miarę dostępnych finansowo markach. Dlatego nie wymieniłam wielki fantastycznych polskich projektantów. Mimo, ze ich uwielbiam 🥰 #wearlocal #polishfashion #polishbrand #support #polskiemarki #kupujlokalnie #mazury Foto @piotr.szelag ♥️

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.