Śledź nas

news

Kożuchowska, Szpak i Gessler – gwiazdy żegnają Krzysztofa Krawczyka

krawczyka

Gwiazdy pożegnały Krzysztofa Krawczyka w mediach społecznościowych

Tegoroczna Wielkanoc zakończyła się smutnym akcentem: dowiedzieliśmy się o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Wokalista wyszedł w sobotę ze szpitala, w którym przebywał przez zakażenie koronawirusem. Okazało się jednak, że przyczyną śmierci artysty były choroby współistniejące. Krzysztof Krawczyk odszedł w wieku 74 lat.

HOT NEWS- Krzysztof Krawczyk nie żyje – kilka dni temu wyszedł ze szpitala

Wokalista łączył pokolenia, mimo że lata rozkwitu jego kariery dawno minęły, to do dziś młodzież chętnie bawi się do jego hitów i tłumnie chodziła na jego koncerty. Przypomnijmy, że Krawczyk był gościem niejednych Juwenaliów. Zgodnie ze współczesnym obyczajem, znane osoby i fani pożegnali artystę w mediach społecznościowych. O wpis na Twitterze pokusił się też prezydent Andrzej Duda, który pisząc kondolencje postanowił obrazić… młodzież. Pod tym tweetem rozpętała się burza wściekłych młodych fanów Krawczyka:

Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP

Bardziej udanymi słowami przyjaciela pożegnał Andrzej Piaseczny:

Krzysiu! Chłopaku… obiecałeś zdrowieć…
To bardzo smutny dzień. Dziękuję Ci za Twoje życie i wielki dar. Do zobaczenia bracie

Sylwia Grzeszczak podzieliła się bardzo osobistym wspomnieniem związanym z Krzysztofem! Jako dziewczynka wystąpiła z nim w programie “Od przedszkola do Opola”:

Pamietam każdy moment z tego występu..Pomyliłam się już na początku i przez większość utworu razem z zespołem próbował Pan przywrócić mnie na właściwe tory..❤️ Doświadczenie i profesjonalizm podziwiałam przez lata. Dziękuje za te chwile, za tak ważny moment w życiu dla całej mojej rodziny.. Dziś ze łzami wracam do tego wspólnego wykonu..
P.S. Przesyłam najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich.

Kasia Zielińska napisała:

Serca nam dziś pękły Panie Krzysztofie. Dziękujemy Panu za każdą nut

Na refleksję pokusiła się także Agnieszka Hyży:

Wyrwani ze świata świątecznej ciszy. Zasmuceni po raz kolejny w ostatnich dniach. Coraz bardziej przygnębieni wiadomościami, która napływają zewsząd. Piękny rejs dotarł do swojego portu. Za wcześnie

Krzysztof Ibisz wspominał:

„Jak minął dzień” dzisiejszy bardzo smutno. Krzysztofie, serce nie wytrzymało, ale kawałek Twojego serca jest w każdej piosence, którą zaśpiewałeś, w każdym serdecznym uścisku, którego nikomu nie żałowałeś. Byłeś kochającym ludzi człowiekiem, który nigdy nie udawał. Prawdziwi artyści nigdy nie udają. Miałem zaszczyt być gospodarzem Twoich koncertów i jubileuszy na których byłeś Królem, Mistrzem, wielkim ARTYSTĄ. (…)

Wokalistę pożegnali również Małgorzata Kożuchowska, Mateusz Morawiecki, Michał Szpak, Anna Mucha, Lara Gessler, Paulina Krupińska, Jan Dąbrowski, Dawid Kwiatkowski, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Marcelina Zawadzka, Maffashion, Anna Kalczyńska i Kasia Cichopek.

Zobaczcie pożegnania gwiazd…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zadowolony Wiedźmin ma dobrą wiadomość dla fanów serialu – sprawdź szczegóły

Fot. Screen Instagram/Facebook

AW

news

Kuba Wojewódzki oskarża Piroga o hipokryzję i porównuje do Pawłowicz: Przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki ma nadal spory żal do kolegi ze stacji.

W 2014 roku Michał Piróg udzielił głośnego wywiady magazynowi “Wprost”, w którym opowiedział o prawicowych politykach, którzy korzystają z usług męskich prostytutek. Zaatakował też swoich kolegów z show biznesu, którzy wg niego także mają ukrywać swoją orientację. Wtedy mówił gazecie:

Mam dość ukrytych gejów! To obłudne małe fiu*ki! (…) Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać 

HOT NEWS- Odszedł reżyser i aktor znany z serialu “M jak Miłość” – miał koronawirusa

7 lat później Kuba Wojewódzki nadal wydaje się bardzo dotknięty jego słowami i postanowił rozgrzebać stare rany. Opublikował obszerny wpis z okładką “Wprost” i zaatakował Piroga porównując go do Krystyny Pawłowicz. Dziennikarz zarzucił mu hipokryzję i także szerzenie nienawiści:

Na swoim Instagramie Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo w tej roli lubi siebie najbardziej. Tym razem dostaje się Krystynie Pawłowicz. Michał zarzuca jej nagonkę i falę hejtu na 10 letnie, transpłciowe dziecko, jego rodzinę i najbliższych. (O haniebnym poziomie etycznym Pawłowicz nikogo nie muszę informować, bo każdy go widzi). Pisze o raku nienawiści, bo Michał lubi być literatem. Dodaje, że jest hejtu przeciwnikiem 

Według niego Piróg zachowuje się zupełnie jak niesławna Pawłowicz:

Otóż nie, drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś, że w tak homofobicznym kraju jak Polska spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Bo słowo pedał w rankingach wygrywa u nas nawet ze słowami k*rwa i ch*j. Gdzie wtedy była twoja romantyczna troska o humanizm, rodzinę i najbliższych?

Na koniec dodał:

Przestań taneczny bracie uderzać w tragiczne tony, a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją

Ma rację czy przesadził?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zmarł Książę Filip – miał 99 lat

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Odszedł reżyser i aktor znany z serialu “M jak Miłość” – miał koronawirusa

Paweł Czajor

Paweł Czajor miał zaledwie 38 lat.

Paweł Czajor dał się poznać publiczności, dzięki rolom w takich produkcjach jak “M jak miłość”, “Niania”, “Barwy szczęścia” czy “Galeria”. Realizował się także jako reżyser obsady, w filmach “Wszystko dla mojej matki”, “Boże ciało” oraz “Sala samobójców. Hejter”. O śmierci aktora poinformował portal filmpolski.pl:

Nie żyje Paweł Czajor, aktor i reżyser obsady. Był reżyserem obsady m. in. “Bogów”, “Jak zostałem gangsterem”, “Wszystko dla mojej matki”, “Bożego ciała” i “Sali samobójców. Hejtera”. Paweł Czajor zmarł 8 kwietnia w wieku 38 lat.

HOT NEWS- Zmarł Książę Filip – miał 99 lat

Śmiercią aktora mocno przejęli się jego koledzy z planów filmowych. Laura Breszka opublikowała ich wspólne zdjęcia i przy okazji przywołała wzruszającą opowieść:

Czajor, Czajor, Czajooor! Paweł Czajor zmarł wczoraj. Aktor, reżyser castingu, przyjaciel. Wciąż mam Cię wpisanego jako MIKOŁAJ , po tym jak kilka lat temu dzwoniłeś (zresztą dość zestresowany tym zadaniem) podając się za świętego Mikołaja, prosząc moją córę o bycie grzeczną dla mamy… To się nie dzieje… Kto może i chce – niech mu wyśle dobro.

Jednym z komentujących smutny post był Michał Milowicz. Aktor przy okazji zdradził przyczynę śmierci Pawła:

Nie wierzę, ale Covid go zabrał

Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Zamachowska już gotowa na miłość? “Jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą”

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zmarł Książę Filip – miał 99 lat

Książę Filip

Książę Filip za dwa miesiące obchodziłby 100 urodziny.

Świat właśnie obiegła kolejna smutna wiadomość. Mąż królowej Elżbiety II, książę Filip zmarł dziś rano w Zamku w Windsorze. Książę Edynburga był również hrabią Merioneth i baronem Greenwich. Od lat zmagał się z licznymi chorobami, a kilka tygodni temu wyszedł ze szpitala po przebyciu infekcji. za 2 miesiące świętowałby 100. urodziny. Informację o śmierci Filipa przekazano poprzez oficjalne konto rodziny królewskiej na Instagramie:

Jej Wysokość Królowa Elżbieta z głębokim smutkiem informuje, że zmarł jej ukochany mąż, Jego Wysokość Książę Filip. Książę odszedł w pokoju dziś rano w Zamku Windsor. Rodzina Królewska łączy się w żałobie z ludźmi na całym świecie.

HOT NEWS- Monika Zamachowska już gotowa na miłość? “Jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą”

Filip urodził w 1912 roku na greckiej wyspie Korfu. W młodości robił błyskotliwą karierę wojskową, a w 1947 roku ożenił się księżniczką Elżbietą. Ich ślub miał miejsce w opactwie westminsterskim i był transmitowany przez telewizję BBC na niemal cały świat. Rok później para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, księcia Karola. Później na świat przyszli księżniczka Anna oraz książęta Andrzej i Edward. Książę Edynburga pełnił obowiązki do 2011 roku, jednak w wieku 90 lat postanowił ograniczyć je z powodu podeszłego wieku.

W 2017 r. oficjalnie przeszedł na emeryturę. W tym samym roku obchodził z Elżbietą 70. rocznicę ślubu. Zostanie zapamiętany jako najdłużej żyjący współmałżonek monarchy na świecie, surowy ojciec i autor kontrowersyjnych wypowiedzi. Był bardzo mocno związany ze swoimi wnukami i prawnukami.

Łączymy się w bólu z rodziną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ekipa Fritza powraca z nowym kawałkiem – fani rozczarowani: Ale się zawiodłam

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Zamachowska już gotowa na miłość? “Jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą”

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska długo nie będzie sama?

Kilka tygodni temu Monika i Zbigniew Zamachowski się rozstali. Od tego czasu kulisy rozejścia się pary cały czas elektryzują wielbicieli plotek. Nieoficjalnie mówi się, że Zbyszek zostawił żonę dla młodszej aktorki Gabrieli Muskały, która ma “rozumieć jego charakter”.

HOT NEWS- Ekipa Fritza powraca z nowym kawałkiem – fani rozczarowani: Ale się zawiodłam

Mimo to ich rozstanie miało ponoć pokojowy charakter. Jednak z czasem Zamachowska miała poczuć niepokój, że w jej życiu ponownie zaszła rewolucja. Dziennikarka może spać spokojnie, bo ona też może liczyć na spore zainteresowanie płci przeciwnej. Informator portalu Pudelek opowiedział, że Monika już ma adoratora:

Monika bardzo przeżywa rozstanie ze Zbyszkiem, jednak w ostatnich dniach uwierzyła w siebie.  Z pomocą bliskich jej osób zrozumiała, że jest atrakcyjną, inteligentną babką i kolejna relacja jest tylko kwestią czasu. Na trzecim planie, w kręgu znajomych Moniki, od jakiegoś czasu jest mężczyzna, który wykazuje duże zainteresowanie jej osobą, wcześniej był zupełnie niedostrzegalny. Monika w ostatnim czasie dużo rozmyśla o swoim życiu oraz wcześniejszych partnerach, nie ma do siebie o nic żalu, bo każdego z mężczyzn których miała, darzyła szczerym i bezinteresownym uczuciem. Niczego nie żałuje, bo wie, że każda jej decyzja była przemyślana.

Jednak nadal ma żal:

Swoją odwagę pokazała wiele lat temu, kiedy mimo przeciwności losu oraz ogromnej krytyki zewsząd, zdecydowała się na związek ze Zbyszkiem. Nikt nie wiedział, jak było tak naprawdę, a media i ludzie z góry niesprawiedliwie ją oceniły. Doświadczenia te tylko ją wzmocniły i kiedy tylko przypomina sobie o tych wydarzeniach, z dużo większym optymizmem i dystansem podchodzi do swojego nieudanego związku. Jedyne, czego na ten moment Monika by sobie nie życzyła, to konfrontacja z Gabrysią. W jej sercu mimo wszystko jest żal o to, że z jakichś względów w oczach Zbyszka to Gabrysia okazała się “tą lepszą”.

Spodziewaliście się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Klara przerywa wywiad telewizyjny Lewandowskiego – Anna komentuje jej debiut na wizji

Zbigniew Zamachowski
scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
zamachowskich
scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
zamachowska
fot. AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY