Halina Mlynkova przeżyła chwile grozy, gdy dostała wiadomość, że jej narzeczony, Leszek Wronka, podczas pobytu na Majorce został pobity!

Halina i Leszek poznali się ponad dwa lata temu i od tego czasu są niemal nierozłączni. Jak donosi serwis www.fakt.pl, narzeczonego piosenkarki spotkała ostatnio przykra sytuacja, która mogła skończyć się tragicznie.

Leszek Wronka wybrał się na turniej tenisowy na Majorkę. Po zakończonym meczu podeszło do niego kilku napastników, którzy chcieli okraść jego samochód! Serwis relacjonuje, że producent został ciężko pobity i trafił do szpitala.

Mężczyznę przetransportowano już samolotem do Pragi, gdzie mieszka na co dzień. Podobno Mlynkova o całym zdarzeniu dowiedziała się podczas debaty “Ramię w ramię. Równość LGBT i przyjaciele”, w której uczestniczyła wraz z innymi gwiazdami. – Nagle Halina Mlynkova, która jest gościem tego spotkania, zerka na ekran swojego telefonu i jej twarz zastyga w szoku. Po chwili gwiazda wychodzi w pośpiechu z sali. Wszyscy zastanawiają się, co się stało. Tymczasem piosenkarka właśnie dowiedziała się, że jej ukochanemu stała się krzywda – donosi dziennik.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

halina mlynkova w sukni


Nie ma więcej wpisów