Szok! Kontrowersyjny wątek w “M jak miłość”! Ula będzie miała romans z… koleżanką!?

Tego w “M jak miłość” jeszcze nie było! Produkcja serialu zaskoczy swoich widzów! Już niedługo w serialu nowy wątek miłosny…! Lesbijski romans!?

POLECAMY – WYLECIAŁA ZA GRANICĘ I JUŻ SZALEJE! ZOBACZCIE JAK TERAZ WYGLĄDA MAJA SABLEWSKA! 

Niebawem w serialu pojawi się nowa policjantka – Sonia (Barbara Wypych). To właśnie ona zastąpi Natalkę (Marcjanna Lelek) na komisariacie w Lipnicy. Już wiemy, że ta dziewczyna ostro namiesza! Jak sugeruje serwis superseriale.se.pl, tajemnicza bohaterka wda się w gorący romans z Ulą (Iga Krefft)! Co więcej, Janek  (Tomas Kollarik) przyłapie swoją dziewczynę na pocałunkach z nową koleżanką! Czy produkcja serialu zdecydowała się na poruszenie tak kontrowersyjnego jeszcze w Polsce tematu, jak homoseksualizm

ZOBACZ RÓWNIEŻ – TAK MIESZKAŁA RIHANNA! TERAZ SPRZEDAJE SWOJĄ WILLE W HOLLYWOOD ZA…

Portal Party.pl postanowił jednak sprawdzić tę zaskakującą informację. Produkcja “M jak miłość” zdecydowanie zaprzeczyła tym plotkom. W serialu na pewno nie zobaczymy lesbijskiego seksu, lecz Sonia naprawdę mocno namiesza w życiu Uli i jej ukochanego Janka

“Seksu lesbijskiego widzowie nie zobaczą w tym wątku, ale rzeczywiście Ula i Sonia pocałują się… Nie będę zdradzała, co się za tym kryje, ale zapewniam, że nowa bohaterka – siostrzenica Kisielowej – będzie ciekawą postacią i wprowadzi w życie Uli i Janka sporo zamieszania –  zdradza Party.pl osoba z produkcji serialu. 

Kim jest Sonia? Dlaczego nowa policjantka pocałuje Ulę? Tego wszystkiego dowiemy się w najbliższych odcinkach “M jak miłość”. My na pewno będziemy uważnie śledzić losy serialowych bohaterów!

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!

fot. screen mjakmilosc.tvp.pl


Nie ma więcej wpisów