W0YuVcOb-S4

Niedługo Maciej Dowbor po raz drugi zostanie ojcem. Zapytaliśmy prezentera, jakie wartości chciałby zaszczepić w swoich pociechach. 

Już w styczniu Maciej Dowbor po raz drugi zostanie szczęśliwym ojcem. Żona prezentera, Joanna Koroniewska, jest w zaawansowanej ciąży. Para ma już 8-letnią córkę – Janinę. Razem tworzą naprawdę zgraną rodzinę! W minioną środę Maciej Dobor poprowadził finał pierwszej polskiej edycji programu “Supermodelka Plus Size”. Tego wieczoru zapytaliśmy prezentera o wartości, jakie chciałby przekazać swoim dzieciom. 

HOT NEWS – Macademian Girl zaskoczona wygraną Joanny Cesarz w programie “Supermodelka Plus Size”? [wideo]

Maciej Dowbor został niedawno gospodarzem programu “SuperLudzie”, emitowanego na antenie telewizji “SuperPolsat”. Ta seria dokumentów opowiada o osobach niepełnosprawnych, które w swoim życiu osiągnęły rzeczy niezwykłe, wręcz fenomenalne. A jednym z pomysłodawców i producentów tego show jest właśnie Maciej Dowbor. Program ma szerzyć w społeczeństwie naukę akceptacji i tolerancji osób niepełnosprawnych. Sam dziennikarz zdradził w rozmowie z nami, jakie wartości chciałby najbardziej zaszczepić w swoich dzieciach: 

“Otwartość przede wszystkim. Chciałbym, aby moje dzieci miały otwarty umysł, aby akceptowały różnorodność – mówi prezenter. 

POLECAMY – Zosia Ślotała nie jest już blondynką! Anna Lewandowska skomentowała Jej metamorfozę. Uśmiech gwarantowany…!

Maciej Dowbor przyznał również, że nie podoba mu się stereotypowe traktowanie innych, ponieważ każdy w swoim życiu zasługuje na to, aby jego postawę oceniać jednostkowo, indywidualnie. Co więcej zdradził w rozmowie z nami dziennikarz? Zobaczcie koniecznie materiał wideo!

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów