-8Quae9YvBU

Pierwsza polska edycja programu “Supermodelka Plus Size” zakończona. Finałowy odcinek wygrała Joanna Cesarz.  Zapytaliśmy Macademian Girl, czy spodziewała się takiego wyniku.

Macademian Girl to słynna już blogerka, a dokładniej kolorowy ptak polskiej sceny modowej. W minioną środę poprowadziła wraz z Maciejem Dowborem finał pierwszej polskiej edycji programu “Supermodelka Plus Size”. Blogerka w tym modowym show pełniła rolę mentorki – wspierała i dopingowała uczestniczki. Tamara naprawdę zaprzyjaźniła się z finalistkami, pretendującymi do miana Supermodelki Plus Size, co zdecydowanie nie pomogło Jej w wyborze tej najlepszej. 

HOT NEWS – Piękne finalistki prezentują się na Konferencji Miss Polonia 2017!

Tuż po zakończeniu odcinka finałowego zapytaliśmy Macademian Girl o pierwsze wrażenia po decydującym pojedynku modelek:

“Przede wszystkim fantastyczne emocje, fantastyczny finał i genialna zwyciężczyni” – komentuje blogerka. 

Tamara, zapytana o to, czy spodziewała się wygranej Joanny Cesarz, odpowiedziała, że zaskoczenie w finałowym odcinku było niemal pewne! Dlaczego? 

“W 50% o wygranej decydują nasi jurorzy, a w 50% widzowie, więc to oni mają ten ostateczny los w rękach”- tłumaczy gwiazda.

POLECAMY – Zosia Ślotała nie jest już blondynką! Anna Lewandowska skomentowała Jej metamorfozę. Uśmiech gwarantowany…!

Macademian Girl zdradziła nam, że cieszy się z wygranej Joanny, ale równie mocno cieszyłaby się z pierwszego miejsca dwóch innych finalistek – Zuzi i Kasi. Według Tamary na dziewczyny czeka już ogromna przyszłość w świecie modelingu. 

Główna nagroda w programie “Supermodelka Plus Size” to udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge, sesja okładkowa w magazynie “Claudia” oraz 50 tys. złotych! Zapytaliśmy Macademian Girl, na co ona przeznaczyłaby taką kwotę. Odpowiedź Tamary w materiale wideo! 

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów