Sx2PfL2ekTY

Królowa jest tylko jedna, ale czy jest to Madonna? Sprawdźcie!

James Corden, autor i prowadzący “Carpool Karaoke” wie jak zadowolić swoich widzów. Każdy kolejny odcinek jego programu wspina się na wyżyny popularności i jest oglądany na całym świecie. Trudno się dziwić, prezenterowi udaje się zapraszać do swojego auta i zachęcać do wspólnego śpiewania największe gwiazdy.

Polecamy: LADY GAGA ŚPIEWA W „CARPOOL KARAOKE” I TO JAK! POSŁUCHAJCIE KONIECZNIE!

Tym razem przyszła pora na wyczekiwaną od wielu miesięcy królową – Madonnę. Artystka zaśpiewała w samochodzie swoje największe hity tj.  “Bitch I’m Madonna”, “Papa Don’t Preach”, “Vogue, “Express Yourself”, “Ray of Light” a także utwór “Don’t Cry For Me Argentina“.

Ponadto Madonna opowiedziała nieznane dotąd szczegóły jej relacji z Michaelem Jacksonem, a także opowiedziała jak wygląda jej prywatne życie – ta odpowiedź może zdziwić wiele osób!

Jestem dosyć staroświecka. Moja praca jest buntownicza ale moje życie osobiste wcale takie nie jest. Na co dzień nie jestem buntowniczką. Nie palę papierosów, nie piję alkoholu, nie chodzę na imprezy – wyznała podczas przejażdżki

Musimy przyznać, że oglądając najnowszy odcinek internetowego programu James’a Cordena “Carpool Karaoke” nie mogliśmy nadziwić się, że Madonna za dwa lata kończy 60 lat! Uwierzycie?!

 89cc363ea56caabfcb77d84464612b0f77e973f2


Nie ma więcej wpisów