Autorka programu ,,Sablewskiej sposób na modę’’ w TVN Style, rozpoczęła współpracę z marką CARINII.

CARINII to polska marka obuwnicza, działająca na rynku od ponad 10-ciu lat. Do tej pory odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą obuwie damskie i młodzieżowe. Pełna oferta kolekcji obuwia tworzy szeroka gama modeli oraz bogata kolorystyka. Wysoką pozycję na rynku krajowym i zagranicznym marka zawdzięcza bardzo dobrej jakości wyrobu oraz jej funkcjonalności. Każde obuwie wykonane jest z wielogatunkowych naturalnych skór polskich oraz włoskich, charakteryzujących się różnorodnością barw. Produkując obuwie damskie marka dba o każdy szczegół: jakość użytych materiałów, precyzję oraz komfort dla stóp.

Przeczytaj również: Kolekcja butów Mai Sablewskiej?

„Doświadczenie jakie nabyła przy współpracy między innymi z polską marką odzieżową jak również ogromny sukces autorskiego programu „Sablewskiej sposób na modę”, sprawiły, że zaprosiliśmy Maję do współpracy w charakterze doradcy wizerunkowego i ambasadora marki. Cele jakie stawiamy przed Mają to zapoznanie Polek z jakością, wygodą i charakterem butów tworzonych z pasją i miłością do mody” (Grzegorz Urawski – właściciel firmy)

 

 

Maja poznała już tajniki projektowania, konstruowania i produkcji butów podczas bezpośredniej pracy na linii produkcyjnej i aktualnie przystąpiła do prac nad promocją sezonu jesień – zima 2014. Już w sierpniu przedstawimy Państwu efekty sesji zdjęciowej z udziałem Mai prezentującej powyższą kolekcję obuwia, która będzie dostępna w wybranych sklepach w całym kraju.

W 2015r. planowane są otwarcia pierwszych flagowych sklepów. [wzslider autoplay=”true” height=”600″]


Nie ma więcej wpisów