Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego zbliża się wielkimi krokami. Przyszła panna młoda ma coraz kosztowniejsze wymagania. Rodzina królewska nie jest zachwycona!

Ślub Meghan i Harry’ego jest zaplanowany na 19 maja, a atmosfera wokół tego wydarzenia jest coraz bardziej gorąca. Niedawno do sieci trafił filmik, na którym aktorka prezentuje goły biust, co nasuwa pytanie, czy poradzi sobie w nowej funkcji, która wymaga przestrzegania etykiety.

HOT NEWS- Kolejna polska aktorka jest w ciąży! GRATULUJEMY!

Pomimo tego, że nie wszyscy Brytyjczycy darzą ją sytuacją, wiele z jej działań na pewno nie pomoże w budowaniu wizerunku. Panna młoda zażyczyła sobie suknię ślubną od Alexandra McQueena, która będzie kosztować ok. 420 tysięcy funtów (ok. 2 mln złotych) i będzie droższa o ponad 100 tys. funtów od sukni Kate

Dodatkowa Amerykanka uzyskała pełny dostęp do skarbca rodziny królewskiej i teraz chce założyć ślubną tiarę Diany! Jest to bardzo drażliwy temat, ponieważ Brytyjczycy uwielbiali matkę Williama i Harry’ego, a zachowanie Meghan jest traktowane jak brak szacunku. 

Szybko pojawiły się negatywne opinie o jej zachowaniu. Co ciekawe media amerykańskie również niezbyt przychylnie piszą o przyszłej księżnej. W jednym z wywiadów jej przyjaciółka zdradziła, że Markle postanowiła wyjść za Harry’ego jeszcze za nim go poznała i od tamtej pory bezwzględnie realizuje ten plan. 

Czy rodzina królewska może się obawiać?

POLECAMY- UWAGA, UWAGA! Nowy klip wydał Sławomir Zapała! Będzie hit?

meghan

Fot. Materiały prasowe

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów