„Przesłuchania  w ciemno” do piątej edycji programu „The Voice of Poland” pozwalają odkryć nowe talenty na scenie muzycznej. W najbliższą sobotę, 27 września swoich sił za odwróconym fotelami spróbuje znana modelka, Michalina Manios.  Widzowie telewizyjnej Dwójki będą mieli okazję ocenić wokalne umiejętności artystki i przekonać się, czy  jej głos wzbudził zainteresowanie Trenerów.

Michalina Manios pochodzi z Kotlinek pod Szadkiem w województwie łódzkim. Zanim zrobiło się o niej głośno wokalistka rozpoczęła studia na kierunku lingwistyki w Krakowie. Pierwsze sukcesy w karierze modelki zmusiły ją do przeprowadzki do Warszawy, gdzie rozpoczęła studia na wydziale filologii skandynawskiej. To właśnie w stolicy czekały na nią pierwsze propozycje z tej branży i związane z tym zainteresowanie ze strony mediów. Modeling to nie jedyna pasja Michaliny. Od 2012 roku stawia pierwsze kroki na scenie muzycznej, czego efektem jest singiel nagrany w duecie z wrocławskim muzykiem Markiem “Marco” Siemieraszko. Duża rozpoznawalność artystki połączyła się z trasą koncertową i pierwszymi propozycjami nagrania solowego albumu.

O tym, jak potoczyły się losy Michaliny Manios w „The Voice of Poland” widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzą się w najbliższą sobotę, 27 września o godzinie 20.05.

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP 2 o godzinie 20.05 i 21.05.

 


Nie ma więcej wpisów